Po gorączce zakupowej związanej z wprowadzeniem do sprzedaży iPad2 od Apple, Motorola ujawniła datę wprowadzenia swojego tabletu Xoom.

Motorola Xoom uzyskała bardzo dobre opinie podczas premiery w Stanach Zjednoczonych, głównie dzięki temu, że działa na wersji 3.0 systemu Android, a konkretniej wersji Honeycomb. W chwili obecnej już wielu ludzi na całym świecie oczekuje tego, że kolejne smartphone’y czy tablety będą właśnie na tej wersji oprogramowania.

Tymczasem w kwestii samego tabletu od Motoroli, firma ujawniła plany finansowe oraz termin wprowadzenia go do sprzedaży. I tak Motorola Xoom ma kosztować 599 $, a termin wprowadzenia do sprzedaży to 27 Marzec. Na razie jak podają źródła wyłącznie na terenie Stanów Zjednocznych, ale oczywiste jest, że firma będzie sprzedawała tablet również w innych krajach.

Urządzenie ma być dostępne u głównych dystrybutorów takich, jak: Amazon, Best Buy, Costco, RadioShack, Staples, Walmart  oraz wybranych punktach Sam’s Club.

I choć tablet nie posiada dostępu 3G wi-fi, co może być dla wielu dużym minusem, Motorola Xoom wydaje się być rozsądnym zakupem, dla tych którzy chcą używać tabletu wyłącznie w domu czy w pracy, jednocześnie chcąc kontrolować, a wręcz nie ponosić dodatkowych kosztów z tytułu połączeń z siecią, gdy są w ruchu.

W świetle ostatnich wydarzeń i faktu takiego, iż Apple ponownie zebrał uwagę wszystkich dzięki uruchomieniu sprzedaży iPad2, ruch Motoroli wydaje się być sensowny. Odczekać aż rozgłos wokół konkurencji opadnie i wkroczyć do akcji z własnym produktem.

Motorola Xoom w sprzedaży od 27go Marcahttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/motorola_xoom.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/motorola_xoom-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Po gorączce zakupowej związanej z wprowadzeniem do sprzedaży iPad2 od Apple, Motorola ujawniła datę wprowadzenia swojego tabletu Xoom. Motorola Xoom uzyskała bardzo dobre opinie podczas premiery w Stanach Zjednoczonych, głównie dzięki temu, że działa na wersji 3.0 systemu Android, a konkretniej wersji Honeycomb. W chwili obecnej już wielu ludzi na...