Czy w natłoku serwisów randkowych koncept motorandek ma szansę na sukces?

Motorandki.pl to nowy portal internetowy. Powstał z myślą o wszystkich osobach poszukujących swojej drugiej połówki, a dodatkowo zainteresowanych motoryzacją.

 

Portal działa od 25 września br. Zaadresowany jest do singli – pasjonatów motoryzacji. Mogą to być kierowcy wszelakich pojazdów (samochodów, motocykli, skuterów itp.) albo po prostu pasażerowie, nawet jeśli nie mają prawa jazdy.

 

Czym różni się ten portal od innych portali randkowych?

 

Przede wszystkim wyraźnym sprofilowaniem – jego użytkownicy oprócz podawania tradycyjnych informacji o sobie, mogą opowiedzieć o swojej motoryzacyjnej pasji, dzielić się wrażeniami na podobne tematy oraz zamieszczać zdjęcia swoich pojazdów, a tym samym znaleźć pokrewne dusze.

 

Ponadto w planach właściciela portalu jest bieżące informowanie o wydarzeniach z zakresu motoryzacji poprzez utworzenie tematycznego działu newsów, kalendarza czy danych dotyczących klubów i stron motoryzacyjnych.

 

Każda osoba chętna do umieszczenia na portalu swojego profilu powinna zarejestrować się na stronie Motorandki. Obsługa portalu przygotowała specjalny formularz, którego wypełnienie może pomóc w doborze partnera.

 

Motorandki.pl mają miłą dla oka grafikę, innowacyjne rozwiązania i przede wszystkim jest to pierwszy portal randkowy łączący w sobie motoryzację i randkowanie, łamiący stereotyp randek – mówi jego właściciel.

– Ja trzy lata temu poznałem przez internet dziewczynę, która dziś jest moją żoną i towarzyszy mi w samochodowych i motocyklowych wyprawach po kraju i świecie – dodaje.

 

 

Pytanie jedyne, które się nasuwa to czy faktycznie ten profil serwisu randkowego ma jeszcze sens?

 

Z jednej  strony zawężenie grupy docelowej i skierowanie serwisu do pasjonatów motoryzacji może być strzałem w dziesiątkę. Jednak z drugiej strony przecież wszyscy pasjonaci motoryzacji już mają inne serwisy traktujące o tej tematyce no i co najważniejsze spotykają się w tzw. realu – czyli tam też mogą nawiązywać przyjaźnie czy związki. Ponadto zastanawia czy serwis powstał bardziej z pasji czy również z myślą o zarabianiu na nim. Bo jeśli ma zarabiać docelowo będzie konkurował z ogromnym potencjałem reprezentowanym przez już istniejące serwisy o zbliżonej tematyce, za którymi stoją największe wydawnictwa prasowe w Polsce.  Czas z pewnością pokaże czy obrany kierunek okazał się trafnym.

 

 

 

Motorandki.pl - czy to ma sens?http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/10/motorandki-1024x452.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/10/motorandki-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Czy w natłoku serwisów randkowych koncept motorandek ma szansę na sukces? Motorandki.pl to nowy portal internetowy. Powstał z myślą o wszystkich osobach poszukujących swojej drugiej połówki, a dodatkowo zainteresowanych motoryzacją.   Portal działa od 25 września br. Zaadresowany jest do singli – pasjonatów motoryzacji. Mogą to być kierowcy wszelakich pojazdów (samochodów, motocykli,...