Microsoft z pewnością będzie dużo prezentował podczas  spotkania E3, niemniej jednak już teraz opublikował nazwy pierwszych gier kompatybilnych z najnowszym dzieckiem firmy – Natalem.

O Projekcie Natal możecie przeczytać tu


W chwili obecnej nazwy upublicznione to: Living Statue, Obstacle Course, River Rush i Ricochet.


Wiadomo, że Ricochet to gra, której wersję demo Microsoft prezentował podczas zeszłorocznego spotkania E3. Teraz została ona udoskonalona tak, aby możliwe było granie przez dwóch graczy – wcześniej wyłącznie tylko jedna osoba mogła uczestniczyć w grze.


Living Statue z kolei według dziennikarzy Los Angeles Times to gra dzięki której można rozwijać umiejętności taneczne, a także wokalne, dzięki funkcji karaoke :)

Co ciekawe każdy gracz będzie mógł nagrać taniec swojego avatara, a następnie podzielić się takim plikiem z innymi osobami korzystającymi z platformy Xbox Live.


Obstacle Course to gra można rzec zręcznościowa, w której gracz przechodzi kolejne szczeble dzięki realizacji zadań, a także gromadzeniu punktów.


Te gry to wierzchołek góry lodowej – zostały one stworzone przez Microsoft i będą działały na Xbox Natal.


Trzeba pamiętać jednak i jest to bardzo dobra nowina dla wszystkich maniaków gier komputerowych, iż prawdziwy fun zacznie się w chwili, gdy firmy Disney Interactive czy Ubisoft – zaczną produkować swoje gry.  Jest to już w fazie zaawansowanej, tym bardziej, że mają one udostępnić swoje tytuły już na przestrzeni kilku najbliższych dni.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/natal.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/natal-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościmicrosoft
Microsoft z pewnością będzie dużo prezentował podczas  spotkania E3, niemniej jednak już teraz opublikował nazwy pierwszych gier kompatybilnych z najnowszym dzieckiem firmy - Natalem. O Projekcie Natal możecie przeczytać tu W chwili obecnej nazwy upublicznione to: Living Statue, Obstacle Course, River Rush i Ricochet. Wiadomo, że Ricochet to gra,...