Choć oficjalnie Kinect Xbox będzie dostępny od 4go Listopada, w przedsprzedaży został on już…wyprzedany.


Microsoft, który wprowadzi oficjalnie do sprzedaży Kinect, o którym pisałam jakiś czas temu, może spodziewać się wielkiego hitu. Kinect bowiem to idealny gadżet do konsoli gier Xbox 360 dzięki któremy żywotność samej konsoli może zostać wydłużona.


W Stanach Zjednoczonych zarówno Amazon oraz sieć Best Buy, prowadziły przedsprzedaż Kinect’a, jednak jak się okazało, stocki przedsprzedażowe wyczerpały się I na stronie Kinect Amazon już prawdopodobnie nie można zapisać się nawet do przedsprzedaży.


Podobnie sytuacja wygląda w Wielkiej Brytanii, gdzie wszyscy posiadacze Xbox czekają z niecierpliwością na przyjazd Kinect.


Zobacz jak działa Microsoft Kinect


Kinect w Stanach Zjednoczonych ma kosztować 150$, a Microsoft spodziewa się, że sprzeda około 3 milionów sztuk.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/kinect_xbox.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/kinect_xbox-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościmicrosoft
Choć oficjalnie Kinect Xbox będzie dostępny od 4go Listopada, w przedsprzedaży został on już…wyprzedany. Microsoft, który wprowadzi oficjalnie do sprzedaży Kinect, o którym pisałam jakiś czas temu, może spodziewać się wielkiego hitu. Kinect bowiem to idealny gadżet do konsoli gier Xbox 360 dzięki któremy żywotność samej konsoli może zostać wydłużona. W...