Natal czyli nazwa projektu w moim odczuciu brzmi bardziej futurystycznie, ale jednak wygląda na to, że to bardzo bliska przyszłość od Microsoft.


Natal to pseudonim, pod którym kryje się projekt firmy Microsoft, który będzie dodatkiem do najnowszej wersji konsoli Xbox 360. I co prawda jest to  strona o internecie, ale nie sposób nie wspomnieć o tym wydarzeniu.  To co zapowiada Microsoft wygląda na istne przeniesienie w przyszłość. Chodzi tu o kamerę, która pozwoli na wykonanie zdjęcia całego ciała, a następnie przekonwertuje je do postaci Avatara widzianego na ekranie.


Całe doświadczenie podczas używania tej opcji sprowadza się do stania przed TV i poruszania sie według tego co dzieje się na ekranie. Nie ma żadnych padów, jest wyłącznie człowiek przed TV, a w TV avatar, który precyzyjnie oddaje Twoje ruchy.


Czekamy zatem niecierpliwie na premierę Xbox’a z zainstalowaną kamerą oraz na gry, przede wszystkim, które umożliwią korzystanie z Natala :)

Microsoft i tajemniczy Projekt Natalhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/project-natal.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/project-natal-150x150.jpgЭва KasiakStart Upmicrosoft
Natal czyli nazwa projektu w moim odczuciu brzmi bardziej futurystycznie, ale jednak wygląda na to, że to bardzo bliska przyszłość od Microsoft. Natal to pseudonim, pod którym kryje się projekt firmy Microsoft, który będzie dodatkiem do najnowszej wersji konsoli Xbox 360. I co prawda jest to  strona o internecie,...