Firma Mercedes w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła testy Ipad! Jeśli pomyślnie przejdą swoją próbę, Mercedes zamierza wykorzystać narzędzie do prowadzenia swojego biznesu!

Mercedes wykorzystuje Ipad w fazie testów bardziej do relacji z klientami i pewnych wyliczeń, aniżeli do na przykład prowadzenia aktywnej sprzedaży i monitoringu floty.

W chwili obecnej według szefów firmy niezbędne jest uruchomienie oprogramowania na Ipad, które będzie zawierało w sobie chociażby:

  • informacje o aktualnym stanie auta
  • informacje o jego przebiegu
  • informacje o tym kiedy ma odbyś sie następny przegląd
  • informacje o tym jakie usterki miał samochów

Zatem w tej części możliwe będzie przechowywanie danych o aucie właśnie w specjalnym sofcie stworzonym tak, aby był kompatybilny na Ipad.

Kolejnym obszarem, do którego Mercedes zamierza wykorzystywać Ipad jest możliwośc złożenia oferty cenowej zakupu auta lub jego leasingu.

Firma zamierza w ten sposób używać narzędzia do prezentacji swojej oferty sprzedażowej, a także do indywidualnych wyliczeń dla każdego zainteresowanego klienta.

Po więcej informacji odsyłam tutaj.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/mercerdes.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/mercerdes-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościapple,ipad
Firma Mercedes w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła testy Ipad! Jeśli pomyślnie przejdą swoją próbę, Mercedes zamierza wykorzystać narzędzie do prowadzenia swojego biznesu! Mercedes wykorzystuje Ipad w fazie testów bardziej do relacji z klientami i pewnych wyliczeń, aniżeli do na przykład prowadzenia aktywnej sprzedaży i monitoringu floty. W chwili obecnej według szefów firmy...