MasterCard oraz Listonic – wygodna lista zakupów – poinformowałyo rozpoczęciu współpracy. To innowacyjne partnerstwo na rzecz wygodnych, bezpiecznych i przemyślanych zakupów.


Uważnie obserwujemy trendy i intensywnie poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązańi technologii, które mogą przynieść naszym klientom dodatkowe korzyści – komentuje KatarzynaWojda leader customer marketing polskiego oddziału MasterCard Europe.

 

Listonic jest jednym z najbardziej wyróżniających się projektów mobilnych ostatnich lat. Pozwala na sporządzenie wygodnej, osobistej listy zakupów do której można mieć dostęp wszędzie tam,gdzie tylko może być potrzebna. Wystarczy w dowolnym miejscu, np. w domu przy komputerze przygotować listę potrzebnych rzeczy, a w sklepie skorzystać z urządzenia z dostępem do Internetu,np. komórki. Podobnie jak karty płatnicze MasterCard, Listonic towarzyszy w codziennych zakupachpozwalając oszczędzić czas i pieniądze.

 

Partnerstwo Listonic i MasterCard zrodziło się gdyż obie firmy łączy wiele wspólnych cech zaczynając od działania na rzecz wygody życia, przez wygodniejsze i szybsze zakupy, aż po innowacyjnościoferowanych rozwiązań – komentuje Filip Miłoszewski, współtwórca Listonic.

Listonic to wyróżniający się gracz na rynku usług mobilnych. Dlatego cieszy nas to, że nawiązaliśmywspółpracę. Wierzymy, że dzięki dzieleniu się doświadczeniami, będziemy mogli jeszcze mocniejwspierać naszych klientów w dokonywaniu wygodnych i szybkich zakupów – dodaje Katarzyna Wojda.

 

O Listonic:

Listonic to system list zakupów dostępnych na wszystkie popularne telefony komórkowe (od klasycznych Nokii, pozaawansowane smartphony). Dzięki aplikacji Listonic coraz rzadziej widzimy zagubionych w supermarkecie klientów z kartkamiw ręku. Strona internetowa Listonic.com to centrum dowodzenia domowymi zakupami, możemy stworzyć listę zakupów,współdzielić ją z żoną lub mężem i przyjaciółmi. Produkty na liście zakupów automatycznie się segregują (mleko lubi sięz serem, a jabłko z bananami). Listy zakupów widzimy w telefonie komórkowym po zainstalowaniu darmowej aplikacji.

O MasterCard Europe:

 

Firma MasterCard Europe jest podmiotem odpowiedzialnym za zarządzanie działalnością firmy MasterCard Worldwidew Europie. Siedziba firma mieści się w Waterloo w Belgii. MasterCard Europe działa w 51 krajach Europy docierając nawetdo wschodniej granicy Rosji. Działając poprzez sieć lokalnych biur MasterCard Europe może poznać i spełniać różnorodnepotrzeby swoich klientów na bardzo różnych rynkach całej Europy, dzięki czemu użytkownicy mogą zawierać transakcjei prowadzić swój biznes na ich własny sposób, w rodzimym języku.

O MasterCard WorldwideMasterCard Worldwide, jako wiodąca organizacja płatnicza, jest dumna z roli, jaką odgrywa w handlu, stawiając sobie zacel ułatwianie życia wszystkim i wszędzie. Organizacja MasterCard działa jako franczyzodawca, podmiot przetwarzający idoradca dla sektora płatniczego.

 

Zapewniając łączność finansową o krytycznym znaczeniu dla instytucji finansowych, rządów,podmiotów gospodarczych, sprzedawców i usługodawców wspiera handel; na całym świecie. W 2010 roku, korzystającz produktów MasterCard, konsumenci na całym świecie wygenerowali kwotę brutto równą 2,7 biliona dolarów.

 

DziękiMasterCard Worldwide Network – najszybszej sieci przetwarzającej płatności na świecie – MasterCard dysponuje zdolnością doprzetwarzania 160 milionów transakcji na godzinę, przy średnim czasie odpowiedzi sieci 130 milisekund oraz współczynnikuniezawodności 99,99 procent i przetwarza 23 miliardy transakcji rocznie. Za pomocą rodziny swoich marek obejmującejMasterCard®, Maestro®, Cirrus® i portfela produktów kluczowych takich jak karty kredytowe, debetowe i przedpłacone, a takżeswoich platform innowacyjnych i funkcjonalności takich jak MasterCard® PayPass™ oraz MasterCard inControl™ – organizacjaMasterCard promuje postęp w światowej gospodarce. MasterCard obsługuje konsumentów, administrację i przedsiębiorcóww ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie.

MasterCard® i Listonic – współpracująhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/07/kamp1.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/07/kamp1-150x150.jpgЭва KasiakMobile
MasterCard oraz Listonic - wygodna lista zakupów - poinformowałyo rozpoczęciu współpracy. To innowacyjne partnerstwo na rzecz wygodnych, bezpiecznych i przemyślanych zakupów. Uważnie obserwujemy trendy i intensywnie poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązańi technologii, które mogą przynieść naszym klientom dodatkowe korzyści – komentuje KatarzynaWojda leader customer marketing polskiego oddziału MasterCard Europe.   Listonic jest jednym z...