Szef krakowskiej agencji interaktywnej Someday Interactive, Marcin Osman, w dniu 17 września 2010r. został zwycięzcą polskiej edycji konkursu Young Interactive Entrepreneur 2010.

Celem organizowanej przez British Council konkurencji jest uhonorowanie osiągnięć i wsparcie rozwoju młodych przedsiębiorców działających w branży interaktywnej rozrywki i mediów.

Zwycięzca zostanie wysłany do Wielkiej  Brytanii,  gdzie będzie  miał możliwość nawiązywania cennych kontaktów zarówno z kluczowymi brytyjskimi partnerami z branży interaktywnej rozrywki i mediów, jak i z innymi uczestnikami IYIE.

Najważniejszym kryterium konkursu były zasługi dla promowania branży interaktywnej w kraju oraz podejmowane działania świadczące o przedsiębiorczości w tej dziedzinie. Zwycięzca – Marcin Osman (Someday Interactive) – dał się poznać od początku swojej działalności (skrócone) jako osobowość aktywnie działająca na rzecz rozwoju sektora interaktywnego w Polsce: od udziału w debacie na temat Internetu z Premierem Tuskiem w 2009 roku, poprzez organizację konferencji „Firma z Plusem” dla polskich przedsiębiorców (skrócone), aż po stworzenie Laboratorium Innowacji w biznesie Skylab, które szkoli z zakresu wykorzystywania potencjału sieci w kontekście przedstawicieli różnych branż.


Konkurs dla przedsiębiorców z branży interaktywnej rozrywki i mediów składa się z dwóch etapów: polskich eliminacji w Warszawie i międzynarodowego finału w Wielkiej Brytanii. W polskich eliminacjach z nadesłanych zgłoszeń profesjonalne jury wyłoniło najlepszego młodego przedsiębiorcę krajowej branży interaktywnej rozrywki i mediów, który będzie walczył o tytuł „International Young Interactive Entrepreneur of the Year 2010” w międzynarodowym finale w Wielkiej Brytanii.


W tym roku konkurs obejmuje 12 krajów: Argentyna, Kolumbia, Chiny, Estonia, Indie, Indonezja, Liban, Meksyk, Polska, Rosja, Arabia Saudyjska i Turcja.

Więcej informacji o konkuresie możecie znaleźć pod tym adresem:

http://www.britishcouncil.org/pl/poland-iyie-2.htm

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/yce_150x150.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/yce_150x150.jpgЭва KasiakWiadomościinternet
Szef krakowskiej agencji interaktywnej Someday Interactive, Marcin Osman, w dniu 17 września 2010r. został zwycięzcą polskiej edycji konkursu Young Interactive Entrepreneur 2010. Celem organizowanej przez British Council konkurencji jest uhonorowanie osiągnięć i wsparcie rozwoju młodych przedsiębiorców działających w branży interaktywnej rozrywki i mediów. Zwycięzca zostanie wysłany do Wielkiej  Brytanii,  gdzie...