Aplikacja Listonic umożliwia już skanowania kodów kreskowych produktów – funkcje znane już w Stanach i w Japonii.

Kasjer w supermarkecie skanuje kody z opakowań, aby dostać nazwę i cenę produktu. Z Listonic można więcej: sprawdzić, ile powinien kosztować produkt, zobaczuć jego oceny i zdjęcia. Dla niektórych produktów dostępne są także przepisy kulinarne.

 

Listonic – lista zakupów w telefonie – został wzbogacony o czytnik kodów kreskowych. Jest to kolejna, po możliwości głosowego dyktowania, metoda dodawania produktów do listy.

 

Ponadto aplikacja po rozpoznaniu kodu kreskowego pokaże najważniejsze informacje o produkcie. Dla większości produktów Listonic pokaże cenę ze sklepów internetowych, ocenę i komentarze innych użytkowników, a także zdjęcia produktu.

 

Przy niektórych produktach pojawiają się pomocne informacje. Np. dla wybranych produktów Knorr dostępne są przykładowe przepisy kulinarne, do których można użyć produktów marki. Każdy użytkownik Listonic może skomentować zeskanowany produkt, ocenić go lub dodać własne zdjęcia.

 

Najnowsza funkcja w Listonic jest już znana w Japonii oraz USA jako Extended Packaging. Polacy najczęściej szukają informacji o produkcie w Internecie, Listonic ma szansę to zmienić.

O Listonic

Listonic to system zarządzania domowymi zakupami poprzez listy zakupowe tworzone za pomocą darmowej aplikacji mobilnej oraz w Internecie na stronie listonic.com. Użyteczność Listonica, intuicyjna i przyjazna obsługa oraz dostępność na większość modeli telefonów komórkowych, przyczyniły się do jego popularności. Z aplikacji korzysta już ponad 130 tysięcy użytkowników, co stawia Listonic w czołówce polskich aplikacji mobilnych w kraju. Partnerstwa technologiczne i biznesowe z takimi firmami jak Microsoft, Nokia czy Orange, zapewniają użytkownikom Listonica najwyższą jakość, użyteczność i rozwój.

Listonic wprowadza extended packaginghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/12/Extended-Packaging_Listonic.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/12/Extended-Packaging_Listonic-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Aplikacja Listonic umożliwia już skanowania kodów kreskowych produktów - funkcje znane już w Stanach i w Japonii. Kasjer w supermarkecie skanuje kody z opakowań, aby dostać nazwę i cenę produktu. Z Listonic można więcej: sprawdzić, ile powinien kosztować produkt, zobaczuć jego oceny i zdjęcia. Dla niektórych produktów dostępne są także...