LinkedIn przez ostatnich kilka miesięcy przyglądał się lokalizacji własnego biura i całej infrastruktury niezbędnej do utrzymania jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych dla profesjonalistów.


Od chwili, gdy firma poinformowała, że przygląda się Irlandii i jej stolicy Dublinowi, spekulacje nie cichły. Teraz już wiemy, że władze firmy obok zespołu, który będzie tam pracował zadecydowały   również o tym, że to w Dublinie będzie pracował Dyrektora Finansowego odpowiedzialny za operacje międzynarodowe.


Jednak to nie koniec rewelacji. LinkedIn, który na całym świecie ma blisko 70 milionów użytkowników, ogłosił, że zbuduje w Dublinie biuro dla swoich blisko 30 pracowników oraz dodatkowo około 5 osób odpowiedzialnych za finanse.


Dublin staje się europejską “silicon valley”, miastem gdzie już obecnie znajdują się nie tylko siedziba firmy Google, ale także Facebook, Amazon, czy chociażby Ebay.


http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/linkedin-logo.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/linkedin-logo-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
LinkedIn przez ostatnich kilka miesięcy przyglądał się lokalizacji własnego biura i całej infrastruktury niezbędnej do utrzymania jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych dla profesjonalistów. Od chwili, gdy firma poinformowała, że przygląda się Irlandii i jej stolicy Dublinowi, spekulacje nie cichły. Teraz już wiemy, że władze firmy obok zespołu, który będzie...