LinkedIn Today to nowy projekt społecznościowego serwisu dla profesjonalistów. Od teraz social news service dla tych, którzy zechcą z niego korzystać.

LinkedIn Today to nowy produkt jednego z popularniejszych serwisów dla profesjonalistów czyli głównego LinkedIn.

I choć trudno powiedzieć, czy rzeczywiście użytkownicy LinkedIn będą potrzebowali  tego typu produktu, czas pokaże na ile on się przyjmie.

Czym zatem jest LinkedIn Today?

To można powiedzieć zbiór wiadomości pogrupowanych według najpopularniejszych nagłówków, takich jednocześnie które są odpowiednie dla konkretnego użytkownika.

Czyli od teraz dla każdego “zabieganego” użytkownika serwisu LinkedIn, czeka możliwość przejrzenia zagregowanych wiadomości, które też odpowiadają czy profilowi biznesowemu czy zainteresowaniom. Dodatkowym elementem jest to, że znajomi również będą dzielili się linkami do ciekawych wiadomości. Więc jeśli znasz swoich znajomych, masz podobne, jak oni upodobania, wtedy bardziej ufasz temu, co oni Ci przekazują.

LinkedIn Today jest dostępny jako aplikacja na iPhone, dzięki niej każdy może zobaczyć, jakie artykuły osoby znajome czytają.

Aby zobaczyć w pełni, jak działa LinkedIn Today możesz kliknąć tutaj. Wystarczy, aby się zalogował i dostęp do LinkedIn Today się otworzy.

Pytanie jednak na ile i gdzie jest w tym produkcie model monetyzacji? W jaki sposób faktycznie LinkedIn chce zacząć zarabiać na serwisie Today?

Zobacz Video opisujące sposób działania LinkedIn Today:

LinkedIn uruchamia LinkedIn Todayhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/LinkedIn_uruchamia_linkedin_today.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/LinkedIn_uruchamia_linkedin_today-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
LinkedIn Today to nowy projekt społecznościowego serwisu dla profesjonalistów. Od teraz social news service dla tych, którzy zechcą z niego korzystać. LinkedIn Today to nowy produkt jednego z popularniejszych serwisów dla profesjonalistów czyli głównego LinkedIn. I choć trudno powiedzieć, czy rzeczywiście użytkownicy LinkedIn będą potrzebowali  tego typu produktu, czas pokaże na...