Loyal3 to amerykański start up umożliwiający inwestowanie w firmy technologiczne, nawet minimalnych kwot.

Loyal3 został założony przez inwestora nazwiskiem Schneider i jak twierdzi jego twórca start up zawiera wszystko, co w dzisiejszych czasach jest na topie w nowych technologiach: elementy social media, platformę inwestycyjną, funkcjonalności serwisu, które mają zatrzymać i zwiększyć lojalność klientów, czy wreszcie możliwości dokonywania mikropłatności.

 

 

Mimo wielu powyższych super założeń, Loyal3 nie jest unikatowym start up’em, zarówno w kontekście idei, jak i samego produktu. Tego typu start up’y powstawały już w sieci, rzeczywiście głównie w Stanach Zjednoczonych, gdy rosła pierwsza bańka technologiczna, na początku 2000 roku.

 

Jednak, jak przypomina twórca Loyal3, ten serwis to jeden z pierwszych, dzięki któremu nawet małe firmy, a wręcz indywidualne osoby mogą rozpocząć inwestowanie  w start up’y technologiczne.

 

Co ciekawe to Loyal3 dzięki narzędziom, które posiada oferuje nowo powstającym firmom możliwość spieniężenia w postaci sprzedaży akcji, wybranym firmom. Akcje można kupić już nawet za 10$/akcja. Jak twierdzi firma akcje możesz kupić bezpośrednio od firm, które znasz i których akcje chcesz posiadać.

 

Firma wprowadziła także ciekawą aplikację na Facebook, o nazwie Your Favourite Company CSOP (Customer Stock Ownership Plan). Można dzięki niej dokonać zakupu udziałów w wybranych spółkach prosto z Facebook’a.

 

Aby zacząć korzystać z Loyal3 wejdź pod ten adres i pozostaw swój adres e-mail, firma właśnie zbiera pierwsza grupę start up’ów, które będą mogły zaoferować Ci swoje udziały.

 

 

 

 

 

 

Kupuj akcje start up dzięki aplikacji Loyal3 na Facebookhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/06/loyal3_facebook.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/06/loyal3_facebook-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Loyal3 to amerykański start up umożliwiający inwestowanie w firmy technologiczne, nawet minimalnych kwot. Loyal3 został założony przez inwestora nazwiskiem Schneider i jak twierdzi jego twórca start up zawiera wszystko, co w dzisiejszych czasach jest na topie w nowych technologiach: elementy social media, platformę inwestycyjną, funkcjonalności serwisu, które mają zatrzymać i zwiększyć...