Na blogu BrandOnLine pojawił się post zapraszający do udziału z konkursie z nagrodami atrakcyjnymi dla marketerów i webmasterów prowadzących własną lub firmową stronę internetową.

Brandon Line – konsultant specjalizujący się w marketingu internetowym – opublikował na swoim blogu zaproszenie do ciekawego konkursu.

 

Organizatorowi udało się namówić do współpracy siedmiu sponsorów, którzy ufundowali pakiety świadczonych przez siebie usług on-line o łącznej wartości blisko 5500 zł. Mowa tutaj o:  Mobile4biznes.pl, SeoStation.pl, Monitoring-Stron.pl, brand24, Nozbe, AdTaily i IQ.pl.

 

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrody warte w sumie ponad 2000 zł.

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

 

Wystarczy przyciągnąć na blog Brandona jak najwięcej użytkowników – wykorzystując wygenerowany podczas rejestracji na blogu link. Można go opublikować na własnej stronie w postaci linku tekstowego, banerów – lub promować w serwisach społecznościowych.

 

Na pewno warto wziąć udział w konkursie. Choćby dlatego, że wszyscy uczestnicy otrzymają 25% rabat na hosting współdzielony od IQ.pl oraz 20% opust na usługi Monitoring-Stron.pl.


Konkurs rusza 1 grudnia i potrwa do końca roku.


Więcej informacji o konkursie znajdziesz tutaj.

 

 

BrandonLine – od 1997 roku doradza firmom w zakresie marketingu internetowego – w szczególności budowy, obsługi i promocji firmowych stron www. Od kwietnia 2010 prowadzi blog, popularny wśród specjalistów od komunikacji marketingowej, public relations i webmasterów.

Konkurs dla marketerów i webmasterówhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/brandonline_konkurs.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/brandonline_konkurs-150x150.pngЭва KasiakWiadomości
Na blogu BrandOnLine pojawił się post zapraszający do udziału z konkursie z nagrodami atrakcyjnymi dla marketerów i webmasterów prowadzących własną lub firmową stronę internetową. Brandon Line – konsultant specjalizujący się w marketingu internetowym – opublikował na swoim blogu zaproszenie do ciekawego konkursu.   Organizatorowi udało się namówić do współpracy siedmiu sponsorów, którzy...