Mieszkańcy ośmiu największych miast mogą od tego tygodnia wyznaczać na zumi.pl trasę przejazdu również wykorzystując komunikację miejską.

Nowa usługa integrująca aktualne rozkłady jazdy jest dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Trasę można wyznaczyć między dowolnymi punktami, które użytkownik wpisuje w okienko wyszukiwania lub wybiera na mapie. Do wyboru jest trasa optymalna, szybka lub wygodna.


Wynikiem wyszukiwania są propozycje połączeń wraz z opisem trasy, informacją o środku lokomocji (autobus, tramwaj, metro), godzinie odjazdu, czasie dojścia do i z przystanku, czasie potrzebnym na przesiadkę oraz całkowitym czasie przejazdu. Na mapie otrzymujemy graficzną postać trasy podróży z naniesionymi przystankami.Nowa funkcja ZUMI pozwala również sprawdzić aktualny rozkład dla poszczególnych linii i przystanków oraz możliwości przesiadek pomiędzy różnymi środkami transportu publicznego.


– Integrując miejskie rozkłady jazdy ułatwiamy niezmotoryzowanym użytkownikom znalezienie dogodnego dojazdu do wybranej lokalizacji, siedziby firmy, sklepu lub punktu usługowego. Dzięki temu ZUMI staje się jeszcze wygodniejszym i bardziej dopasowanym do lokalnych oczekiwań narzędziem codziennego użytku, konkurencyjnym wobec globalnych rozwiązań – mówi Tomasz Nowak, dyrektor operacyjny Zumi.pl.


Zumi.pl – ZUMI należy do ścisłej czołówki lokalizatorów i serwisów mapowych. Od chwili uruchomienia w 2007 r. firma dynamicznie się rozwija i wprowadza kolejne usługi.

W 2009 r. ZUMI znacznie poszerzyło swoją ofertę o wideo-wizytówki firm, raporty KRS, oferty nieruchomości, doskonałej jakości zdjęcia lotnicze największych polskich miast oraz usługa „Ulica 360°”.

Wg lipcowych badań Megapanel PBI/Gemius z Zumi.pl korzysta miesięcznie 4,7 miliona użytkowników. Użytkownicy lokalizatora dokonują ponad 36 milionów odsłon w miesiącu, zadając do bazy Zumi ponad 11 milionów zapytań o firmy i usługi.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/ZUMI_komunikacja-miejska.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/ZUMI_komunikacja-miejska-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościinternet
Mieszkańcy ośmiu największych miast mogą od tego tygodnia wyznaczać na zumi.pl trasę przejazdu również wykorzystując komunikację miejską. Nowa usługa integrująca aktualne rozkłady jazdy jest dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Trasę można wyznaczyć między dowolnymi punktami, które użytkownik wpisuje w okienko wyszukiwania lub wybiera na mapie....