Nie ustają plotki w temacie iPad 2, nad którym pracuje firma Apple. I choć CES w tym tygodniu zdominował świat, Apple robi swoje :)

Większość dużych firm technologicznych w tym tygodniu bawi się w Las Vegas na kolejnym spotkaniu CES, podczas którego wiele firm przedstawi swoje najnowsze produkty na rok 2011, które według ich zapewnień mają zawojować świat. Wśród nich jest między innymi Microsoft, który jak pisałam w grudniowym tekście szykuje “iPad killera” :)


Najciekawsze jednak jest to, że największy rywal Microsoft czyli firma Apple nie pojawiła się na CES i kontynuuje prace nad wersją 2 swojego topowego produktu, który wszedł, jak burza i odbudował potencjał na rynku tabletów w roku ubiegłym.


iPad 2 i plotki na temat tego, jak ma wyglądać, jakie udoskonalenia zawierać, a także nowe funkcje nieustają, a sieć wręcz pęka w szwach od nich :) a zatem tu również znajdziecie te informacje.


Wszystko zaczęło się już kilkanaście tygodni temu od japońskiego bloga, który prawdopodobnie, jako pierwszy podjął się puszczenia  w świat tych informacji. Mówiono wtedy, że iPad 2 będzie wyglądem bardziej zbliżony do obecnej generacji iPod Touch, że będzie cieńszy. Potem sławny AppleInsider pisał, że nowy iPad będzie posiadał kamerę do videokonferencji zarówno z przodu, jak i z tyłu.


Aż wreszcie historia zatoczyła koło do wydarzenia CES, podczas którego okazało się, że pojawiły się etui do nowego iPad’a. Ponoć wielu próbowało zmieścić swoje obecne iPad’y i nic z tego nie wyszło :) i cały światek technologiczny już ze 100% pewnością stwierdził, że iPad 2 będzie zupełnie inny.

A zatem zobacz jak może wyglądać iPad 2!


iPad 2 zostanie prawdopodobnie wprowadzony do sprzedaży około Kwietnia 2011 – bo to przecież kolejny idealny czas zakupowy :) i święta Wielkanocne, Steve Jobs raczej nie przepuści tej okazji.

Kolejne plotki na temat Apple iPad 2http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/iPad2.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/iPad2-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Nie ustają plotki w temacie iPad 2, nad którym pracuje firma Apple. I choć CES w tym tygodniu zdominował świat, Apple robi swoje :) Większość dużych firm technologicznych w tym tygodniu bawi się w Las Vegas na kolejnym spotkaniu CES, podczas którego wiele firm przedstawi swoje najnowsze produkty na rok...