Światowa Konferencja Developerów (Worlwide Developer’s Conference) odbędzie się prawdopodobnie ponownie z Czerwcu. Takie informacje przedostały się do mediów 24 Maja.

Apple ogłaszając plany zorganizowania konferencji prawdopodobnie będzie chciał podczas niej zaprezentować swoje najnowsze  dzieło – nowego iPhone’a.

 

Spotkanie rozpocznie się w dniu 7 czerwca i zostanie zainagurowane przez szefa Apple – Steve Jobs’a.

 

Zazwyczaj właśnie podczas takich konferencji równiez znanych jako WWDC Apple przedstawia swoje plany dotyczące produktów. Nie bez znaczenia pozostaje również pewna zależność, iż od momentu wprowadzenia pierwszego Iphone’a na rynek w roku 2007 Apple udostępniał jego kolejną, lepszą wersję właśnie co roku przed rozpoczęciem sezonu urlopowego.

 

Jak prognozują analitycy nowy Iphone może mieć prawdopodobnie ulepszoną wydajność, czas użycia baterii oraz kamerę.

 

iPhone przyniósł do chwili obecnej blisko 5,45 bilionów dolarów zysku.  Stanowi to 40% spośród wszystkich zysków firmy.

 

Ciekawe czy zaprezentowany przez Apple nowy iPhone będzie tym samym, który został zgubiony przez jednego z inżynierów firmy jakiś czas temu? Do tej pory firma pilnie strzegła tajemnicy I nigdy nie ujawniała prototypów produktów wcześniej, niż właśnie podczas WWDC.

 

 

A o zagubionym kilkanaście tygodni temu propotytpie Iphone 4G możesz przeczytać tutaj.

Kolejna konferencja Apple już w Czerwcu!http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/wwcd_2010.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/wwcd_2010-150x150.pngЭва KasiakMobileapple,iphone
Światowa Konferencja Developerów (Worlwide Developer’s Conference) odbędzie się prawdopodobnie ponownie z Czerwcu. Takie informacje przedostały się do mediów 24 Maja. Apple ogłaszając plany zorganizowania konferencji prawdopodobnie będzie chciał podczas niej zaprezentować swoje najnowsze  dzieło - nowego iPhone'a.   Spotkanie rozpocznie się w dniu 7 czerwca i zostanie zainagurowane przez szefa Apple –...