KielceCom Design to pierwsza edycja tego spotkania w 2012 roku. Będzie ładnie, przyjaźnie i użytecznie!

Mimo, iż rozchorowałam się na dobre, staram się trzymać rękę na pulsie i tym, co dzieje się w świecie nowych technologii, ale także tym co przyniesie kolejny dzień lub… tydzień. W tym tygodniu odbędzie się pierwsza edycja krakowskiego startup weekend’u – o czym pisałam już wielokrotnie. Ale obok rynku krakowskiego, na którym muszę przyznać dzieje się coraz więcej i co ważne działa wiele prężnych firm i osobowości, warto nadmienić, że Kielce wyrastają na organizatora cyklicznych i bardzo interesujących spotkań typu barcamp.

 

Dzięki uprzejmości Oli Kwiecień, która zajmuje się organizowaniem tych spotkań, mogę opublikować poniższą informację, do której właściwie od siebie już nic dodać nie mogę.

 

Warto nadmienić, że KielceCom już na rok 2012 zaplanowało co miesiąc interesujący temat i jeszcze bardziej ciekawych prelegentów. A Internet-News będzie się bacznie temu przyglądał i relacjonował, jak Patronat Medialny.

 

Oto lista spotkań KielceCom na rok 2012

 

 

25.01. KielceCom Design
7.03. KielceCom Lejdis – urodziny KielceCom
25.04. KielceCom #5
30.05. Play KielceCom
27.09. KielceCom mobile
25.10. Kielc-e-COMmerce #2
28.11. KielceCom #6

“Nowy Rok to czas postanowień, planów…i uzupełniania kalendarza. My wszystko to zrobiliśmy już dawno, dlatego już teraz chciałabym zapowiedzieć Państwu, że rok 2012 będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń i spotkań realizowanych przez zespół KielceCom.

Tak samo jak hucznie bawiliśmy się w Sylwestra żegnając stary, a witając nadchodzący Rok, rozpoczynamy nową edycję barcamp’ów w Kielcach.

Tym razem pierwszym spotkaniem będzie impreza tematyczna pod znakiem Design’u.
25 stycznia w klubie Kosmos (Galeria Echo w Kielcach) o godzinie 19.00 odbędzie się pierwsze tego typu spotkanie.
KielceCom Design będzie poświęcone artystom, grafikom, projektantom, a także wszystkim zainteresowanym tą tematyką.
Dlatego ZAPRASZAMY!!!

Będzie to świetna okazja do poznania także prac kieleckich młodych artystów z Instytutu Wzornictwa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Poza tym, każde takie spotkanie daje możliwość do porozmawiania z ciekawymi osobami, które na codzień jawią się nam jedynie poprzez wykonywaną pracę.

AGENDA:
– Sebastian Studniarski projektant www.dwasy.com Zajmuje się projektowaniem grafiki użytkowej, kreowaniem wizerunku, identyfikacji i komunikacji wizualnej, projektowaniem produktu, form strukturalnych i opakowań.

– Michał Kędziora (Mr.Vintage) bloger www.mr-vintage.blogspot.com Pasjonat mody męskiej, od ponad 2 lat prowadzi bloga “Mr.Vintage – rzeczowo o modzie męskiej”. Blog ten obecnie jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych blogów modowych w Polsce.

– Adam Lis projektant www.papajastudio.pl Dyrektor artystyczny i właściciel krakowskiego papaja studio, zawodowo zajmuje się kreacją marek i projektowaniem.

– Michał Obiedziński artysta www.obiedzinski.eu Realizuje projekty w dziedzinach  grafiki użytkowej, projektowania identyfikacji  wizualnej, opakowań, grafiki wydawniczej oraz plakatu. Do jego prac zalicza się ilustracje  i infografika dla gazet
i czasopism o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE

25.01.2012
Klub Kosmos (Galeria Echo, Kielce)
godzina 19.00

 

KielceCom Design już 25go Stycznia!http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/kielcecom_logo.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/kielcecom_logo-150x150.pngЭва KasiakWiadomości
KielceCom Design to pierwsza edycja tego spotkania w 2012 roku. Będzie ładnie, przyjaźnie i użytecznie! Mimo, iż rozchorowałam się na dobre, staram się trzymać rękę na pulsie i tym, co dzieje się w świecie nowych technologii, ale także tym co przyniesie kolejny dzień lub... tydzień. W tym tygodniu odbędzie się...