Powstał już trailer filmu, dotyczącego social media, który przypomina i jest wzorowany na historii założyciela Facebook.

Film powstaje w wytwórni Columbia Pictures i będzie to saga o social mediach, a w dużej mierze właściwie o historii Facebook. Obecnie można już oglądać trailer do filmu, w którym widać całą historię od 2003 roku kiedy to student uniwersytetu chciał zrobić coś ekstra nadzwyczajnego. I udało się powstał najpotężniejszy serwis społecznościowy na świecie, obecnie posiadający ponad 500 milionów użytkowników.

Co ciekawe jedną z ról zagra nie kto inny, jak sam Justin Timberlake :) zatem dla jego fanów, to z pewnością dobra wiadomość. Justin gra szefa Napsters, który daje rady młodemu Zuckerbergowi.

Film będzie wyświetlany na ekranach kinowych prawdopodobnie na całym świecie.

Więcej informacji pod adresem:

http://www.thesocialnetwork-movie.com/

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/facebook.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/facebook-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościfacebook
Powstał już trailer filmu, dotyczącego social media, który przypomina i jest wzorowany na historii założyciela Facebook. Film powstaje w wytwórni Columbia Pictures i będzie to saga o social mediach, a w dużej mierze właściwie o historii Facebook. Obecnie można już oglądać trailer do filmu, w którym widać całą historię od...