YouTube w ubiegłym miesiącu ogłosiło projekt o nazwie YouTube Play, dziś znamy już osoby, które będą w jury projektu.

YouTube – marka, której właścicielem jest Google, od dłuższego czasu systematycznie pracuje nad zarówno zwiększeniem popularności video (który okazuje się być bardzo trudnym produktem) oraz co najważniejsze nad jakością video.


Oprócz grantów – przeczytaj tutaj, czyli specjalnych programów, które YouTube zamierza przekazywać na rozwój umiejętności wybranych użytkowników, firma koncentruje dalej swoje działania na całym  świecie.

Video prezentujące założenia projektu i jego idee, możesz zobaczyć tutaj.

Miesiąc temu YouTube ogłosiło rozpoczęcie projektu o nazwie YouTube Play, który ma mieć miejsce w 69 krajach i zgromadzić blisko 6000 video. Dziś już wiemy kto będzie zasiadał w jury konkursu.

Obok artystów muzyków, w jury zasiądzie Darren Aronofsky ! – sławny reżyser filmów takich, jak “Pi” czy “Requiem dla snu“. Członkiem jury jest także jeden z pracowników muzeum Guggenheim, które aktywnie działa z YouTube przy projekcie.


Prace swoje można zgłaszać do końca Lipca, w ciągu kolejnych tygodni jury wyłoni te najlepsze i najbardziej inspirujące Video, a docelowo ich prezentacja odbędzie się właśnie w muzeum  Guggenheim.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/youtube_logo.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/youtube_logo-150x150.pngЭва KasiakWiadomościvideo,youtube
YouTube w ubiegłym miesiącu ogłosiło projekt o nazwie YouTube Play, dziś znamy już osoby, które będą w jury projektu. YouTube - marka, której właścicielem jest Google, od dłuższego czasu systematycznie pracuje nad zarówno zwiększeniem popularności video (który okazuje się być bardzo trudnym produktem) oraz co najważniejsze nad jakością video. Oprócz grantów...