Decyzją Władz IAB Europe, Jarosław Sobolewski – Dyrektor generalny IAB Polska – został desygnowany na stanowisko Menedżera Regionu Europy Środkowo-Wschodniej w ramach struktur europejskiego IAB.

Awans szefa IAB Polska na to prestiżowe stanowisko jest rezultatem dotychczasowych osiągnięć polskiej filii IAB, która nie tylko prężnie rozwija swoje krajowe struktury ale również wszechstronnie wspiera rozwijające się oddziały IAB z krajów regionu CEE.


Alain Heureux, Prezes IAB Europe, w liście skierowanym do Jarosława Sobolewskiego, przekazał oficjalną nominację dla Dyrektora generalnego IAB Polska na stanowisko Menedżera Regionu Europy Środkowej i Wschodniej działającego w strukturach europejskiego IAB. Alain Heureux w ramach współpracy zadeklarował wszechstronne wsparcie dla działań nowo powołanego Menedżera Regionu CEE, w tym m.in. wsparcie finansowe inicjatyw mających na celu rozwój branży interaktywnej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.


„Jarek jest doświadczonym i cenionym ekspertem marketingu interaktywnego a w imieniu sieci IAB prowadził już szereg inicjatyw w szybko rozwijającym się regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jestem szczęśliwy, że oficjalnie rozpocznie on pracę jako Menedżer Regionu CEE. Jego wiedza i doświadczenie są niezwykle cenne dla filii IAB w krajach regionu CEE, gdzie rynki cyfrowe dynamicznie się rozwijają. Liczymy na dalszą owocną współpracę z Jarkiem i jego zespołem przy promowaniu branży reklamy interaktywnej.” – powiedział Alain Heureux, President & CEO IAB Europe.


„Dla regionu CEE pracuję już od dwóch lat jako Członek Zarządu IAB Europe. Bardzo się cieszę z tego, że wreszcie stanowisko zostało formalnie zatwierdzone. Mam nadzieję, że dzięki temu sprawy regionu CEE będą miały wyższą rangę w dyskusjach na forum IAB Europe. Będę koordynował działania zmierzające do zwiększenia internetowych rynków reklamowych w krajach regionu oraz wzmocnienia oddziaływania krajowych IAB-ów w tym zakresie.” – powiedział Jarosław Sobolewski, Dyrektor generalny IAB Polska.

Gratulujemy i dalszych sukcesów życzymy!

Jarosław Sobolewski szefem Regionu CEE w IAB Europehttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/jaroslaw_sobolewski_iab.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/jaroslaw_sobolewski_iab-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Decyzją Władz IAB Europe, Jarosław Sobolewski - Dyrektor generalny IAB Polska - został desygnowany na stanowisko Menedżera Regionu Europy Środkowo-Wschodniej w ramach struktur europejskiego IAB. Awans szefa IAB Polska na to prestiżowe stanowisko jest rezultatem dotychczasowych osiągnięć polskiej filii IAB, która nie tylko prężnie rozwija swoje krajowe struktury ale również...