W dniu wczorajszym Microsoft zaprezentował Windows Phone 7 wraz ze zintegrowaną konsolą do gier Xbox Live. Zobacz jak grać (wideo).

Wielki hit, praktyczny rywal, bardzo dobre rozwiązania – takie opinie można usłyszeć i przeczytać w prasie na całym świecie, po tym, jak Microsoft podczas poniedziałkowej konferencji, zaprezentował swoje najnowsze dzieło ery mobile czyli Windows Phone 7.

Oprócz tego, że Windows Phone 7 nie posiada ikonek do aplikacji w klasycznych wydaniu stosowanym przez Apple do telefonów iPhone, to całość wygląda naprawdę imponująco, a na korzyść tego rozwiążania przemawia chociażby fakt, że Windows Phone 7 ma zintegrowane oprogramowanie Office. Dzięki temu biuro masz pod ręką cały czas i korzystasz z niego kiedy chcesz i ile chcesz.

To tylko niektóre z funkcjonalności, więcej możesz przeczytać pod tym artykułem, który napisałam w ubiegłym tygodniu przy okazji informacji o tym, że w dniu 11go Października odbędzie się premiera tego produktu.

Swoistym novum jest również zintegrowanie jednego z kluczowych produktów Microsoft czyli konsoli do gier Xbox Live z Windows Phone 7.


Zdaje się, że Microsoft wierzy, iż Xbox Live “pociągnie” sprzedaż Windows Phone 7, bo przecież teraz aby grać nie trzeba będzie mieć konsoli przy sobie, wystarczy telefon od Microsoft. A gry na komórkę to jeden z szybciej rosnących segmentów rozrywki  mobilnej.

Co najważniejsze posiadając konto w Xbox Live użytkownicy moga zalogować się do tego konta, właśnie poprzez Windows Phone 7 – co stanowi nie lada ułatwienie. Cała historia gier, punktów, wszelkich nagród zdobywanych podczas grania na kosoli zostaje przeniesiona na telefon komórkowy.


Ciekawe co na to inny twórcy konsoli do gier ? :) A przede wszystkim Playstation, który na tym rynku rywalizuje z Microsoft.


Zobacz jak wygląda Xbox Live na Windows Phone 7:

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/windows_phone_7.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/windows_phone_7-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościmicrosoft,Mobile
W dniu wczorajszym Microsoft zaprezentował Windows Phone 7 wraz ze zintegrowaną konsolą do gier Xbox Live. Zobacz jak grać (wideo). Wielki hit, praktyczny rywal, bardzo dobre rozwiązania - takie opinie można usłyszeć i przeczytać w prasie na całym świecie, po tym, jak Microsoft podczas poniedziałkowej konferencji, zaprezentował swoje najnowsze dzieło...