Wszystkie media na całym świecie dziś mówią o nowym modelu Iphone 4G, który został zaprezentowany w dniu wczorajszym na dorocznej konferencji organizowanej przez Apple.

Jednak w całej tej historii pojawia się podstawowe pytanie czy aby Apple udostępniając kolejne wersje swojego cacka, które słusznie zdobyło sobie popularność przez ostatnie lata, idzie w dobrym kierunku? Kierunek ten przecież bardzo dynamicznie się zmienia, tak samo jak dynamicznie zmienia się cały rynek mobilny na świecie.

Ciekawa walka na tym polu szykuje sie głównie pomiędzy Apple a Google. Coraz częściej bowiem widać, że konsumenci są bardzo zainteresowani innymi smartphonami, za mniejszą cenę, bardziej przystępnymi i potrafiącymi więcej.

W końcu najnowszy produkt Appe to oczywiście wszystko, co było w modelu wcześniejszym plus lepsza szybkość, poręczność, udoskonalona kamera (5 megapikseli) i dodatkowo aplikacja pozwalająca kręcić video, a następnie je edytować.

Według analityków rynku mobilnego ta wersja Iphone powinna wesprzeć Apple na pozycji lidera w sprzedaży swojego smartphone’a. Wesprzeć ze względu na to, iż konkurencja nie śpi i sprzedawcy w Ispotach odczuwają coraz większą konkurencję ze strony innych producentów, co widać na liczbach. Oczywiście nie ma potrzeby wpadania w panikę, bo w dalszym ciągu produkty Apple to najbardziej pożądane produkty na świecie. Ale z pewnością Steve Jobs musi nadal wkładać wiele wysiłku, aby jego imperium miało zawsze produkty numer jeden na rynku.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/iphone4g.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/iphone4g-150x150.jpgЭва KasiakMobileapple,iphone
Wszystkie media na całym świecie dziś mówią o nowym modelu Iphone 4G, który został zaprezentowany w dniu wczorajszym na dorocznej konferencji organizowanej przez Apple. Jednak w całej tej historii pojawia się podstawowe pytanie czy aby Apple udostępniając kolejne wersje swojego cacka, które słusznie zdobyło sobie popularność przez ostatnie lata,...