Według informacji opublikowanych na stronie Apple, firma planuje rozpoczęcie sprzedaży wersji 3G iPad w sklepach na terenie USA do dnia 7go Maja. Do tej pory do sprzedaży trafiły wyłącznie modele z wi-fi.

Powyższa wiadomoć z pewnością ucieszy wszystkich pragnących korzystać z funkcji 3G. Dzięki temu zawsze jesteś połączony i możesz wysyłać, czy odbierać wiadomości.

 

 

 

Jak informuje Apple za pojemność 16GB trzeba będzie zapłacić 629 dolarów, za 32 GB – 729 dolarów, a za największą 32GB – 829 dolarów. Podczas, gdy zamówienie zostanie dokonane on line, kurier jest bezpłatny.

 

Jak zawsze Apple będzie sprzedawać swoje urządzenie w sklepach sieci komorkowej AT&T.

iPad 3G już na początku Maja w USAhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/ipad.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/ipad-150x150.pngЭва KasiakMobileapple,ipad,Mobile
  Według informacji opublikowanych na stronie Apple, firma planuje rozpoczęcie sprzedaży wersji 3G iPad w sklepach na terenie USA do dnia 7go Maja. Do tej pory do sprzedaży trafiły wyłącznie modele z wi-fi. Powyższa wiadomoć z pewnością ucieszy wszystkich pragnących korzystać z funkcji 3G. Dzięki temu zawsze jesteś połączony i możesz...