Pod adresem Piccolino uruchomiono serwis, który umożliwia tworzenie elektronicznego pamiętnika dziecka – Piccolino.

Założenie pamiętnika i korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu jest całkowicie bezpłatne. Z myślą o bezpieczeństwie dzieci, pamiętniki udostępnia się wyłącznie poprzez wysyłanie zaproszeń.

W Piccolino można za pomocą prostych narzędzi prowadzić dziennik, dodawać albumy ze zdjęciami i wideo, obserwować rozwój dziecka. Tym, co wyróżnia serwis jest tzw. linia życia, na której pojawia się każde wprowadzone do pamiętnika zdarzenie, zdjęcie oraz film.

Serwis powstał z myślą o rodzinach, które dzieli odległość, czekających na nowe wieści, zdjęcia oraz filmy z udziałem ich pociech. Jak również dla każdego, kto pragnie prowadzić pamiętnik dla swojego dziecka i dzielić się tą radością z wybranymi osobami.

 

 

 

Pomysłodawcami serwisu są Gosia i Tomek, a ich natchnieniem Kubuś, który będzie nieustającym motorem rozwoju Piccolino.

Internetowy pamiętnik dziecka - PICCOLINOhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/piccolino_logo.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/piccolino_logo-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Pod adresem Piccolino uruchomiono serwis, który umożliwia tworzenie elektronicznego pamiętnika dziecka - Piccolino. Założenie pamiętnika i korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu jest całkowicie bezpłatne. Z myślą o bezpieczeństwie dzieci, pamiętniki udostępnia się wyłącznie poprzez wysyłanie zaproszeń. W Piccolino można za pomocą prostych narzędzi prowadzić dziennik, dodawać albumy ze zdjęciami i wideo,...