Poznaj jedno z najciekawszych narzędzi powstających na polskim rynku. Już wkrótce handel na Facebook stanie się możliwy i jakże prosty!

Aktualizacja na dzień 21.09.2010:

W dniu wczorajszym, w którym ukazała się krótka wzmianka o tym, co zobaczyłam i usłyszałam podczas wystąpienia Virena na konferencji InternetBeta 2010, wywiązała się ciekawa dyskusja pomiędzy mną, a pewnym  panem znanym  z Flakera i nie tylko. W świetle wczorajszego faktu przeprowadzenia tej dyskusji oraz informacji i uwag, które otrzymałam dziś publikuję małą aktualizację.


A zatem tytułem aktualizacji i dostarczenia większej ilości informacji:

  • w chwili obecnej na rynku jest już podobne rozwiązanie, a zatem to od FBshop <-> InFlavo nie jest mega nowością – istniejące już rozwiązanie zostało wprowadzone przez firmę IAI Shop i informacje o nim możecie znaleźć tutaj
  • jedna z pierwszych konferencji, na których obecny był Viren wraz z prezentacją swojego produktu miała miejsce w Maju 2010 we Wrocławiu
  • Viren w chwili obecnej wdrożył produkt 4 klientom


Za informacje dodatkowe/uzupełniające Panu dziękuję.

___________________________________________________________________________________

Tak można byłoby opisać dobrą informację prasową :) i choć nie otrzymałam jej od agencji PR, produkt został w sposób krótki i rzeczowy przedstawiony podczas konferencji InternetBeta 2010. A głównym “przedstawiającym” był nie kto inny, a Viren.


Właściciel m.in. sklepu skarpetkowo.pl oraz jeszcze innych dziewięciu – postanowił wejść w kolejny obszar internetu. Tym razem nie bezpośrednio związany z e-commerce, tzn. nie będący e-sklepem, ale udostępniający ciekawą aplikację, skierowaną do sklepów już istniejących lub do tych, które zamierzają powstać…wykorzystując popularność Facebook.
Jak Viren przyznał już na samym początku prezentacji, ostatnio cały tydzień spędzili w zespole nad wymyślaniem innej nazwy na InFlavo…bo oryginalne rozwiązanie to miało się nazywać FBShop.pl – jednak firma otrzymałam pismo, które zakauje używania w nazwie czegokolowiek, jakkolwiek zbliżonego do Facebook, FB etc. Zatem należało, gdy już większośc dopianana na ostatni guzik, stworzyć nazwę od początku.


A zatem InFlavo jest nazwą finalną – co to właściwie jest?


  • to aplikacja do obsługi sklepu na Facebook
  • umozliwia ona dołączenie do Fun Page zakładki sklep
  • całość zakupów odbywa się oczywiście on line, poprzez Facebook
  • Paczkomaty – uczestniczą w tej współpracy


Aplikacja ma wystartować pod koniec roku, zakładam, że jednak może na początku Grudnia, coby można było jeszcze przed świętami na niej zarobić.


Kilknij tutaj, aby dostać się do FBShop – pod inflavo – jeszcze nic nie ma, ale wygląda na stronę w budowie :)

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/inflavo_facebook.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/inflavo_facebook-150x150.pngЭва KasiakE-commerceE-commerce,facebook,internet
Poznaj jedno z najciekawszych narzędzi powstających na polskim rynku. Już wkrótce handel na Facebook stanie się możliwy i jakże prosty! Aktualizacja na dzień 21.09.2010: W dniu wczorajszym, w którym ukazała się krótka wzmianka o tym, co zobaczyłam i usłyszałam podczas wystąpienia Virena na konferencji InternetBeta 2010, wywiązała się ciekawa dyskusja pomiędzy...