Internet News w nowej odsłonie dla kobiet w biznesie

Drodzy czytelnicy!

Internet-News z wielu głównie prywatnych względów został porzucony blisko 2 lata temu. Przez ten czas domena widniała w sieci, była zaindeksowana, a także generowała stosunkowo niewielki w porównaniu do poprzedniego aktywnego okresu – ruch. Teraz Internet-News zyskuje nową -merytoryczną odsłonę.

Blog ten był prowadzony z chęci i pasji przekazania informacji i wiadomości o nowych technologiach, zjawiskach, narzędziach, które możemy zaobserwować w obszarach: mobile, e-commerce, start up.

Tym razem chcemy zaproponować pewną zmianę, która jest wynikiem, a właściwie konsekwencją wszelkich zmian w świecie bloggingu, które nastąpiły przez ostatnie 2 lata.

W związku z powyższym Internet-News zacznie zyskiwać nową merytoryczną zawartość, głównie przemodelowaną pod kobiety, jako głównego odbiorcę i nowoczesne technologie, biznes, rozwój personalny jako główne obszary tematyczne.

W najbliższym czasie na Internet-News pojawią się:

  • ciekawostki o internecie
  • informacje o internecie
  • kalendarz konferencji dla kobiet
  • informacje o fundacjach przedsiębiorczości dla kobiet
  • informacje dla kobiet w biznesie
Internet News w nowej odsłonie dla kobiet w biznesieЭва KasiakWiadomości
Drodzy czytelnicy! Internet-News z wielu głównie prywatnych względów został porzucony blisko 2 lata temu. Przez ten czas domena widniała w sieci, była zaindeksowana, a także generowała stosunkowo niewielki w porównaniu do poprzedniego aktywnego okresu - ruch. Teraz Internet-News zyskuje nową -merytoryczną odsłonę. Blog ten był prowadzony z chęci i pasji przekazania...