Misją Konferencji Internet 2k11 jest propagowanie wiedzy na temat najlepszych praktyk i strategii biznesu internetowego realizowanych w Polsce i na świecie.

Ważnym elementem jest podsumowanie rynku, wyników spółek, badań internetu oraz pokazanie najnowszych trendów.

Konferencja skierowana jest do grupy prezesów, dyrektorów zarządzających, menedżerów spółek oraz dyrektorów działów zajmujących się internetem. Celem wydarzenia jest przedstawienie najlepszych praktyk, nowych rozwiązań oraz szacunków dotyczących rozwoju szeroko pojętego biznesu internetowego w 2011 roku.

Naszą ambicją jest pokazanie najlepszych polskich firm działających w internecie oraz ludzi, którzy jako osoby zarządzające odpowiadają za wdrożenia skutecznych strategii biznesowych.

 

 

Więcej info i możliwość rejestracji znajdziesz tutaj.

 

Internet 2K11 Bubble TroubleЭва KasiakWydarzenia
Misją Konferencji Internet 2k11 jest propagowanie wiedzy na temat najlepszych praktyk i strategii biznesu internetowego realizowanych w Polsce i na świecie. Ważnym elementem jest podsumowanie rynku, wyników spółek, badań internetu oraz pokazanie najnowszych trendów. Konferencja skierowana jest do grupy prezesów, dyrektorów zarządzających, menedżerów spółek oraz dyrektorów działów zajmujących się internetem. Celem...