Lokter ma już 3 miesiące, a w trakcie tego czasu pojawiło się w nim kilka nowości. Sprawdź je sam i zacznij korzystać już dziś!

Aplikacja mobilna na iPhona

Udało się – aplikacja na iPhona 9 lipca pojawiła się w AppStorze. Kolejna aktualizacja aplikacji na iPhona czeka w kolejce do akceptacji.

Użytkownicy Loktera na iPhone mogą wykonywać checkiny, czyli wejścia, do miejsc, w okolicy których się znajdują. Jest to jeden ze sposobów zdobywania punktów do odznaki szeryfa.

Aplikacja mobilna na inne telefony

W przygotowaniu sa dwie kolejne wersje mobilne, tzw. mobile web. Już od poniedziałku przy pomocy przeglądarki będzie można korzystać Loktera!

Odznaka szeryfa

Odznaka szeryfa jest przyznawana osobie, która w czasie ostatnich trzydziestu dni najczęściej wykonuje “check in”, czyli logowania w danym miejscu. W przyszłości szeryf danego miejsca będzie otrzymywał zniżki od właściciela tego miejsca.

Rankingi najaktywniejszych użytkowników
Punktowane jest prawie wszystko, co można zrobić w Lokterze: odkrywanie miejsc, publikowanie, komentowanie, odwiedzanie czy wybieranie się na wydarzenia. Najaktywniejsi użytkownicy zostaną nagrodzeni.

Rusza konkurs z krasnalami

9 sierpnia rusza organizowany przez serwis geolokalizacyjny Lokter.pl konkurs “Wrocławskie krasnale na Lokter.pl”. Zadaniem uczestników konkursu jest sfotografowanie się z wybranym krasnalem a następnie umieszczenie swojego zdjęcia na portalu Lokter.pl  Każdego dnia użytkownicy portalu za pomocą funkcji “Lubię to!” będą mogli głosować na zdjęcie tygodnia. Raz w tygodniu zwycięża zdjęcie, które otrzyma najwięcej głosów “Lubię to!”.

Konkurs potrwa do 22 sierpnia.

Więcej informacji o serwisie i jego funkcjonalnościach znajdziesz tutaj.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/08/lokter.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/08/lokter-150x150.pngЭва KasiakStart Upinternet,Mobile
Lokter ma już 3 miesiące, a w trakcie tego czasu pojawiło się w nim kilka nowości. Sprawdź je sam i zacznij korzystać już dziś! Aplikacja mobilna na iPhona Udało się - aplikacja na iPhona 9 lipca pojawiła się w AppStorze. Kolejna aktualizacja aplikacji na iPhona czeka w kolejce do akceptacji. Użytkownicy Loktera...