internet-news.com.pl_Informacje o internecie na Internet-NewsInternet-News zyskuje nową szatę merytoryczną i od teraz skierowany będzie głównie do kobiet zainteresowanych nowymi technologiami. Na blogu znajdziecie między innymi informacje o internecie, biznesie internetowym, biznesie kobiet.

Blog Internet -News  od jakiegoś czasu głównie ze względów zdrowotnych był pozostawiony sam sobie. To się zaczyna powoli zmieniać i od tego tygodnia, wracamy z większą siłą (mamy nadzieję) i chęciami, aby zgromadzić w tej internetowej przestrzeni kobiety zainteresowane informacjami o internecie, wiadomościami ze świata nowych technologii, a także porad jak prowadzić biznes online, na co zwracać uwagę, czym kierować się przy wyborze platformy sklepowej lub też hostingu online.

Pisaliśmy już o Internet -News w nowej odsłonie dla kobiet w biznesie.

Ze względu na istniejącą już grupę kobiet zainteresowanych informacjami o internecie, a także poradami o biznesie i przedsiębiorczości, właśnie te obszary tematyczne chcemy obecnie rozwijać.

Informacje o internecie w dzisiejszym zawirowanym świecie, tak dynamicznie zmieniającym się, są dla wielu osób działających w branży tzw. nowych technologii, czymś od czego zaczynają dzień. Nie wszyscy jednak mają czas, aby robić to każdego dnia, ani także nie wszyscy często rozumieją skomplikowany język, w którym publikowane są informacje o internecie. Na blogu Internet-News zamierzamy to zmienić i dostarczać takie informacje w pigułce, w sposób przystępny i zrozumiały dla kobiet, które chcą powoli wchodzi w świat biznesu i  technologii, dla tych które być może rozważają założenie własnej działalności, która będzie bazować na internecie jako źródle promocji biznesu czy też pozyskiwania klientów.

Pozostańcie z nami i zapraszamy do zapisywania się do bazy mailingowej – aby uzyskać pigułkę informacji na swoją pocztę e-mail.

Informacje o internecie na Internet-Newshttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2015/01/internet-news.com_.pl_Informacje-o-internecie-na-Internet-News.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2015/01/internet-news.com_.pl_Informacje-o-internecie-na-Internet-News-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Internet-News zyskuje nową szatę merytoryczną i od teraz skierowany będzie głównie do kobiet zainteresowanych nowymi technologiami. Na blogu znajdziecie między innymi informacje o internecie, biznesie internetowym, biznesie kobiet. Blog Internet -News  od jakiegoś czasu głównie ze względów zdrowotnych był pozostawiony sam sobie. To się zaczyna powoli zmieniać i od tego...