Huffington Post to serwis amerykański,który kilka miesięcy temu został wykupiony przez amerykański AOL za zawrotną kwotę ponad 100 milionów dolarów.


Huffington Post nie jest wyłącznie blogiem technologicznym, na stronach serwisu znajdziecie informacje z wielu obszarów i dziedzin. Są bieżące wydarzenia,polityka,społeczeństwo a także własnie technologia.


AOL który w bardzo podobnym czasie wykupił także serwis technoloiczny Engadet,mierzy się już po zakupie z odpływem pracowników,dodajmy, że niezadowolonych pracowników.Tzw. AOL Way,czyli dokument opisujący zasady,sposób tworzenia i uzyskiwania contentu- nie spodobał się wielu poprzednim dziennikarzom serwisu Engadget- dlatego postanowili oni odejść.


Sam Huffigton Post dziś od rana ma bardzo duża widoczność w brytyjskich mediach,a jego twórczyni jest w Londynie promując brytyjską wersję serwisu. Do tej pory Huffington Post zgłosił się do 9000 brytyjskich blogerów i zaprosił ich do współpracy.


Serwis w brytyjskiej wersji zachęca mocno do współpracy i zdaje się, że wkrótce bedzie stanowił poważne zagrożenie dla wydawców prasy na Wyspach.


Z pewnością wielu blogerów zdecyduje się na współpracę z dużym graczem mając świadomość, że to daje im więcej możliwości w przyszłości , a także że być może oni sami wkrótce znikną z powierzchni za sprawą brytyjskiej wersji Huffington Post.

Huffington Post AOL w wersji brytyjskiejhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/07/huffingto_post_UK.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/07/huffingto_post_UK-150x150.pngЭва KasiakWiadomości
Huffington Post to serwis amerykański,który kilka miesięcy temu został wykupiony przez amerykański AOL za zawrotną kwotę ponad 100 milionów dolarów. Huffington Post nie jest wyłącznie blogiem technologicznym, na stronach serwisu znajdziecie informacje z wielu obszarów i dziedzin. Są bieżące wydarzenia,polityka,społeczeństwo a także własnie technologia. AOL który w bardzo podobnym czasie...