Największa sieć komórkowa w Stanach Zjednoczonych zaczęła sprzedawać telefony pracujące na systemie Android, jednym z nich jest HTC Aria, który zbiera bardzo pozytywne recencje.

HTC Aria działające na OS Android całkiem sprawnie radzi sobie zarówno z prędkością, jak i samą wydajnością. Ten telefon posiada ekran o rozdzielczości 320×480, oczywiście dotykowy :) Oznacz to tyle, że ma taką samą wielkość co Iphone czy telefony Android pierwszej generacji.

Kamera bez flash’a działa precyzyjnie i robi bardzo dobre zdjęcia, które potem można oczywiście zgrywać, albo dzielić się nimi z innymi osobami.


HTC Aria nie pozwala na instalowanie aplikacji innych, niż te na Android , ale przede wszystkim tych pochodzących z niepewnych źródeł.


http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/htc.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/htc-150x150.jpgЭва KasiakMobilehtc
Największa sieć komórkowa w Stanach Zjednoczonych zaczęła sprzedawać telefony pracujące na systemie Android, jednym z nich jest HTC Aria, który zbiera bardzo pozytywne recencje. HTC Aria działające na OS Android całkiem sprawnie radzi sobie zarówno z prędkością, jak i samą wydajnością. Ten telefon posiada ekran o rozdzielczości 320x480, oczywiście dotykowy...