Dosyć niecodzienna deklaracja padła z ust szefa Groupon – Andrew Mason. Wszystko to w celu promocji serwisu… randkowego.

Tak właśnie serwisu randkowego, o nazwie Grouspawn – którego właścicielem i twórcą jest właśnie Groupon, zyskujący bardzo dużą popularność również w Polsce.

Otóż CEO Groupon Andrew Mason zadecydował o takiej być może niekonwencjonalnej promocji swojego nowego projektu…Niekonwencjonalna, bo okazuje się, że nagrodą jest…60 000 $. Teraz pytanie za co? :)


Jeśli masz dziecko z osobą, którą poznałeś/łaś na serwisie Groupon 60 000 $ jest twoje!


Jak to właściwie ma działać?

Wspomniana strona Grouspawn, zawiera zakładkę Date Assistant po kliknięciu na którą otrzymujesz listę wszystkich użytkowników Groupon, którzy oczywiście są singlami. Dzięki zintegrowanemu polu do komentarzy z Facebook, możesz w ciągu ułamków sekund rozpocząć interakcję z tym użytkownikiem. Wszystko dzięki i za pomocą Facebook.

W ten sposób zyskujesz szansę na poznanie miłości swojego życia, a jeśli nie, to przynajmniej na stworzenie potomstwa i zyskanie 60 000 $, co jest wyjątkowo wysoką sumą, jak na tego typu konkurs.


Groupon Baby – tak nazywa się akcja, a więcej o jej szczegółach możesz przeczytać też tutaj.

Z pomysłem polemizowałabym, bo nie wiem czy to “chwyci”, choć to w końcu ma być serwis randkowy, jednocześnie bardzo mocno scalony z biznesem głównym czyli Groupon.  Czy Wam podoba się akcja 60 000 $ becikowego od Groupon?


http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/grouspawn_1-1024x608.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/grouspawn_1-150x150.pngЭва KasiakE-commerce
Dosyć niecodzienna deklaracja padła z ust szefa Groupon - Andrew Mason. Wszystko to w celu promocji serwisu... randkowego. Tak właśnie serwisu randkowego, o nazwie Grouspawn - którego właścicielem i twórcą jest właśnie Groupon, zyskujący bardzo dużą popularność również w Polsce. Otóż CEO Groupon Andrew Mason zadecydował o takiej być może niekonwencjonalnej...