Jak twierdzą przedstawiciele firmy, wprowadzenie tej opcji to przyszłość zakupów grupowych. Każdy sprzedawca będzie mógł wprowadzić własną ofertę na bieżąco.


Groupon idzie na fali obecnej popularności zakupów grupowych i wprowadza tzw. self serve. Self Serve to tzw. panel administratora, ale udostępniony firmom lub osobom zewnętrznym. Dzięki takiemu panelowi według założeń Groupon każda firma po zalogowaniu się do niego, będzie mogła dodać aktualne oferty z rabatmi, które ma dla użytkowników Groupon.

Od strony interfejsu użytkownika każda z ofert założonych przez firmę, będzie wyświetlana na tzw. Groupon Store. To jak nazwa wskazuje swoisty sklep, dedykowany np. firmie X, w ramach którego wszystkie promocyjne oferty będą widoczne.

Na chwilę obecną „zaledwie“ kilka sklepów stworzyło Groupon Store i testuje go łącznie właśnie z Self Serve, jednak pewne jest to, że ta funkcja zyska sobie grono – pokaźne – firm, dla których obecność na Groupon to konieczność, wspierająca rozwój biznesu w aspekcie sprzedażowym.

Dodatkowo, co jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność serwisu, Groupon planuje wprowadzić przycisk Follow, który co do założeń ma funkcjonować podobnie, jak Follow na Twitter. Czyli zawsze, gdy internauta wybierze przycisk Follow, będzie mógł śledzić na bieżąco oferty firmy, którą wybrał. Oferty tej firmy będą również na bieżąco przesyłane temu użytkownikowi.Nieznana jest jeszcze data wprowadzenia usługi Self serve.

Aby zobaczyć testowo usługę kilku sprzedawców z self serve szukaj pod tym linkiem na Google.com

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/groupon_logo.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/groupon_logo-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Jak twierdzą przedstawiciele firmy, wprowadzenie tej opcji to przyszłość zakupów grupowych. Każdy sprzedawca będzie mógł wprowadzić własną ofertę na bieżąco. Groupon idzie na fali obecnej popularności zakupów grupowych i wprowadza tzw. self serve. Self Serve to tzw. panel administratora, ale udostępniony firmom lub osobom zewnętrznym. Dzięki takiemu panelowi według...