Google dokonał kolejnej akwizycji, tym razem po cichu kupując SageTV do streamingu contentu online.

Na chwilę obecną niewiele wiadomo o całej transakcji, Google dokonał tej konkretnej akwizycji, w bardzo cichy sposób, nie obwieszczając światu, że jest w trakcie rozmów z SageTV. Nie znamy również kwoty za jaką SageTV stał się częścią Google.

 

Teraz pozostaje tylko snucie domysłów o tym, w jaki sposób Google wykorzysta SageTV do swoich produktów. Z pewnością właśnie co zakupiona firma ma ogromne znaczenie dla Google. Biorąc pod uwagę fakt, iż SageTV od roku 2002 kiedy istnieje, rozwijała swój produkt i udoskonalała możliwości streamingu contentu tzw. treści i to że Google sam posiada niespożyte zasoby treści, które przeszukuje, SageTV może być jednym z bardziej przemyślanych i udanych zakupów.

 

 

Nie wiadomo dokładnie kiedy pojawi się więcej prezycyjnych planów, odnośnie tego, jak Google zamierza zintegrować SageTV z istniejącymi. Przypuszcza się, że jednym z pierwszych produktów, które otrzymają “wsparcie” SageTV będzie GoogleTV, które firma uruchomiła w roku ubiegłym. Google TV umożliwia przeszukiwanie contentu multimedialnego, dzielenie się treścią, a także oglądanie. Jak zatem SageTV miałby wkomponować się w cały ten krajobraz?

 

 

Google wykupił SageTVhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/06/google_sageTV.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/06/google_sageTV-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Google dokonał kolejnej akwizycji, tym razem po cichu kupując SageTV do streamingu contentu online. Na chwilę obecną niewiele wiadomo o całej transakcji, Google dokonał tej konkretnej akwizycji, w bardzo cichy sposób, nie obwieszczając światu, że jest w trakcie rozmów z SageTV. Nie znamy również kwoty za jaką SageTV stał się...