Jak wielu twierdzi Lady Gaga to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie artystek – zobacz video, w którym rozmawia z Marissa Mayer z Google!

Lady Gaga zdążyła przyzwyczaić wszystkich do tego, że szokuje. Z pewnością nie byłoby fenomeu Lady Gaga bez elementu zaszokowania. Warto pamiętać też o tym, że nie byłoby Lady Gaga również bez nowych technologii, a zwłaszcza umiejętnie wykorzystywanych serwisów takich, jak: Facebook, Twitter i wreszcie sam Google.

Sprawa jest niebywale ważna skoro nawet sama Marissa Mayer poświęciła czas, aby rozmawiać z najbardziej rozpoznawalną twarzą ostatnich kilkunastu miesięcy.

Zobacz wywiad video dwóch pań, a także ciekawy “wstępniak” na początku, który obrazuje, jaki wpływ fenomen Lady Gaga miał na produkty firmy Google.

Google VP Marissa Mayer w wywiadzie z Lady Gagahttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/lady_gaga_google.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/lady_gaga_google-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Jak wielu twierdzi Lady Gaga to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie artystek - zobacz video, w którym rozmawia z Marissa Mayer z Google! Lady Gaga zdążyła przyzwyczaić wszystkich do tego, że szokuje. Z pewnością nie byłoby fenomeu Lady Gaga bez elementu zaszokowania. Warto pamiętać też o tym, że nie byłoby...