Google, które ostatnio obwieściło wejście w TV on line, w dalszym ciągu ma do przebycia długą drogę. Niemniej jednak już teraz analitycy mówią, iż możemy mieć do czynienia z nową erą przed i po Google TV.


W dalszym ciągu są duże wątpliwości odnośnie tego czy klienci będą z niecierpliwością czekali, a potem używali TV przez internet. Pierwsze przymiarki Google zrobił z YouTube oraz zmianami, które wprowadza do jakości Video o czym możecie przeczytać tu.

Jednak dopiero Google TV ma zmienić obraz świata telewizyjnego.

System operacyjny Google TV znajdzie się w pierwszej kolejności w telewizorach Sony, odtwarzaczach Blue Ray czy urządzeniach Logitech.

Czy produkt zatem stanie się popularny dzięki temu, że będzie dostępny na masowych urządzeniach?  Czy ludzie zechcą zakupić Google TV?

Microsoft w latach 90tych zakupił technologie WebTV.  I okazało się, że nie jest to wyczekiwany przez ludzi produkt i nie zyskał on sobie dużej popularności.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/google_tv.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/google_tv-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościgoogle
Google, które ostatnio obwieściło wejście w TV on line, w dalszym ciągu ma do przebycia długą drogę. Niemniej jednak już teraz analitycy mówią, iż możemy mieć do czynienia z nową erą przed i po Google TV. W dalszym ciągu są duże wątpliwości odnośnie tego czy klienci będą z niecierpliwością czekali, a potem...