Google na swoim mobilnym blogu ogłosił właśnie, iż Google Docs. viewer – pozwalające na przeglądanie dokumentów on line, został zoptymalizowany tak aby mógł działać zarówno na Ipad, jak i na smartphone.

Docs. viewer działa nie tylko właściwie na Ipad, ale również na Iphone czy telefony z systemem operacyjnym Android. Funkcja pozwala na dodawanie dokumentów do listy, bez konieczności ich ściągania. Zatem całość można przeglądać będąc mobilnym, w ruchu.


Google Docs. zawierają także fukcje prostego przybliżania i oddalania, zwiększania czy pomniejszania czcionki. Choć udogodnienie wydaje się być przydatne z pewnością super funkcją byłaby ta, dzięki której można edytować załączniki na w wersjach mobilnych docs. , tak aby będąc w podróży można było nad nimi pracować, jeśli jest taka potrzeba.


Niestety Google nie informuje kiedy ta funkcjonalność może być wdrożona :(

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/google_docs.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/google_docs-150x150.pngЭва KasiakMobilegoogle,ipad
Google na swoim mobilnym blogu ogłosił właśnie, iż Google Docs. viewer - pozwalające na przeglądanie dokumentów on line, został zoptymalizowany tak aby mógł działać zarówno na Ipad, jak i na smartphone. Docs. viewer działa nie tylko właściwie na Ipad, ale również na Iphone czy telefony z systemem operacyjnym Android. Funkcja...