Szefowie produktów Google Music oraz Android, ogłosili, że będą one udostępnione i zaktualizowane (w  przypadku Android) w tym samym czasie. Według zapewnien ma to się stać jeszcze latem tego roku.

Google Music będzie umożliwiał ściaganie muzyki on line z tzw. chmury, nad którą tak bardzo pracuje, ale także mocno promuje firma. Wszystko wskazuje na to, iż firma zamierza uruchomić piewszą wersję Google Music, wraz z najnowszą wersją 3.0 systemu operacyjnego na komórki – Android.


Muzyka zaczyna mieć i jest to również otwarcie deklarowane przez Google, zasadnicze, a nawet strategiczne miejsce w ich rozwoju. Jak na dłoni widać, że Google chce zacząć otwarcie konkurować z Apple i ich Itunes Store. Co nie będzie prostym zadaniem, ze względu na to, iż Apple od kilku już lat jest liderem zakupów muzyki on line, a wiele firm zazdrości im takiego sukcesu.


Już z wersją 2.2 Android, Google około 1,5 miesiąca temu prezentował Google Music. Jednak od tamtego czasu niewiele mówiono na ten temat.

Z pewnością za kilka tygodni będzie można już oficjalnie zobaczyć możliwości rozwiązania od Google.


Czy okaże się lepsze, niż to od Apple?


Jakie cechy wyróżniające będzie posiadało?

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/GoogleMusic.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/GoogleMusic-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościandroid,google
Szefowie produktów Google Music oraz Android, ogłosili, że będą one udostępnione i zaktualizowane (w  przypadku Android) w tym samym czasie. Według zapewnien ma to się stać jeszcze latem tego roku. Google Music będzie umożliwiał ściaganie muzyki on line z tzw. chmury, nad którą tak bardzo pracuje, ale także mocno promuje...