Google po tym, jak wdrożył już swoje aplikacje na Iphone i telefony z OS Android, obecnie pracuje nad udostępnieniem wersji Gmail dostępnej na Ipad.

Firma przygotowuje obecnie skrzynkę e-mail, która będzie z pewnością bardzo przyjazna i łatwa w obsłudze, a co za tym idzie, również zyska sobie kolejną grupę użytkowników, którzy tak bardzo przechodzą na używanie właśnie Ipad.

Interfejs ma być wykonany tak, aby użytkownik nie musiał klikać oddzielnie z Inbox do na przykład innych zakładek, a także w łatwy i intuicyjny sposób stworzyć wiadomość e-mail.

Niestety niektóre z funkcji będą dostępne w lepszej, zaktualizowanej wersji wyłącznie na razie w Stanach Zjednoczonych.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/gmail_ipad.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/gmail_ipad-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościgoogle,ipad
Google po tym, jak wdrożył już swoje aplikacje na Iphone i telefony z OS Android, obecnie pracuje nad udostępnieniem wersji Gmail dostępnej na Ipad. Firma przygotowuje obecnie skrzynkę e-mail, która będzie z pewnością bardzo przyjazna i łatwa w obsłudze, a co za tym idzie, również zyska sobie kolejną grupę użytkowników,...