Samsung po sukcesie tabletu Galaxy oraz linii smartphone działającej na systemie Android, wprowadzi kolejny produkt mający konkurować z Apple czyli Media Player.

Premiera odtwarzacza muzyki od Samsung ma mieć miejsce podczas konferencji CES w Las Vegas, która odbędzie się po Nowym Roku. Również podczas tej samej konferencji Microsoft planuje premierę swoich tabletów, które opracował wspólnie z innymi firmami technologicznymi.


Sam Galaxy Media Player ma być podobnie, jak to stało się z tabletem Samsung i telefonami komórkowymi realną konkurencją dla odtwarzaczy muzycznych Apple czyli sławnych i uwielbianych iPod.


Warto podkreślić, że nowe urządzenie nie będzie pierwszym odtwarzaczem muzycznym, który Samsung wprowadził na rynek. Już w październiku tego roku Samsung wprowadził inny odtwarzacz o nazwie YP-G50.Nowy player ma większy ekran, od modelu YP-G50, kamerę umożliwiającą video konferencje i chat’y wraz z wi-fi oraz najnowszą wersję systemu operacyjnego Android 2.2.


Cała linia produktów Galaxy S okazała się wielkim sukcesem dla producenta ze sprzedażą na poziomie 5 milionów sztuk na całym świecie, a zwłaszcza w Japonii, gdzie te produkty radziły sobie nad wyraz dobrze.


Nic zatem dziwnego, że Samsung dzięki tym sukcesom nabrał wiatru w żagle i uwierzył, że może realnie konkurować z Apple. Również ścisła współpraca tej firmy z Google w ramach systemu operacyjnego Android, jest na wagę złota, bo Android rok 2011 przekuje w prawdziwy sukces.

Galaxy Media Player od Samsung już wkrótcehttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/samsung_galaxy_player.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/samsung_galaxy_player-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Samsung po sukcesie tabletu Galaxy oraz linii smartphone działającej na systemie Android, wprowadzi kolejny produkt mający konkurować z Apple czyli Media Player. Premiera odtwarzacza muzyki od Samsung ma mieć miejsce podczas konferencji CES w Las Vegas, która odbędzie się po Nowym Roku. Również podczas tej samej konferencji Microsoft planuje premierę...