Z tej okazji firma przygotowała w postaci infografiki podsumowanie tego, co jej się udało osiągnąć w ciągu 12 miesięcy.

 

Paylane to usługa płatności online, która dynamicznie była rozwijana przez ostatnie 12 miesięcy. Firmie obok wzrostów w obszarze obsługiwanych klientów, udało się pozyskać także do współpracy  inne podmioty znane na całym świecie, między innymi: Wirecard, PayPal czy American Express. Co ważne  o rozwoju firmy świadczy także, fakt iż z dwóch osób, które były w zespole na początku działalności obecnie skład powiększył się o kolejne 6 osób.

 

Paylane publikowało również ciekawe wywiady, międyz innymi z Guyem Kawasaki, a także występowało na wielu konferencjach branżowych w całym kraju.

 

Być może już niedługo uda się zatem przeprowadzić wywiad z twórcami Paylane, a tymczasem taki wzrost jest imponujący dla każdej młodej firmy, a zatem powodzenia i dalszych wzrostów życzę!

 

What a small company can do in one year?
Brought to you by Across the Board & PayLane

Firma Paylane obchodzi pierwszy rok działalności!http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/paylane_infografika.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/paylane_infografika-150x150.pngЭва KasiakWiadomości
Z tej okazji firma przygotowała w postaci infografiki podsumowanie tego, co jej się udało osiągnąć w ciągu 12 miesięcy.   Paylane to usługa płatności online, która dynamicznie była rozwijana przez ostatnie 12 miesięcy. Firmie obok wzrostów w obszarze obsługiwanych klientów, udało się pozyskać także do współpracy  inne podmioty znane na całym...