Przedstawiciele Facebook i sam Mark Zuckerberg wyrazili swoje niezadowolenie z powodu filmu, którego premiera ma odbyć się jesienią.

Film, o którym więcej możesz przeczytać tutaj opowiada historię serwisu społecznościowego oraz jego założyciela Marka Zuckergberg’a. Oczywiście jak w każdym filmie, nie brakuje w nim intrygii, wielkich pieniędzy i biznesu. Film ma zostać wyświetlony już we wrześniu na festiwalu New York Film Festival i wygląda na to, że coraz mniej podoba on się przedstawicielom Facebook.


Mark Zuckerberg z lewej oraz odtwórca głównej roli z filmie “The Social Network”Jesse Eisenberg

FIlm “The Social Network” po kilku miesiącach zastanawiania się, jak go potraktować, w chwili obecnej został kompletnie zignorowany przez Facebook, który zakłada, że będzie to kolejna nieudana produkcja, próbująca pokazać projekt w zupełnie innym, nieobiektywnym świetle.

Oczywiście Facebook liczy na to, że osoby, do których skierowany jest film, zrobią to samo, czyli zignorują go i nie wybiorą się do kina na seans.


Jednak to, co widać na zewnątrz, od środka może być już nieco inne. I tak przedstawiciele serwisu wraz z samym Zuckerbergiem odbyli poważne rozmowy za zamkniętymi drzwiami, dotyczące scenariusza filmu. Warto przypomnieć, że może on wywołać mały skandal, ponieważ pokazuje całe przedsięwzięcie, jako zlepek kłamstw i oszustw. I z pewnością dla samego publicity, nie warto według przedstawicieli Facebook, pokazywać ten film, bo może spowodować gromadzenie się czarnych chmur, nad tym jakże popularnym na całym świecie serwisie.


Wiele scen w filmie jest nieprawdziwych, jak również smutnych. Z filmu bowiem wyłania się obraz założyciela Facebook, który zrobił to celem zdobycia rozgłosu wśród płci pięknej uniwersytetu, na który uczęszczał, a także chęci zdobycia ogromnej władzy.


Z drugiej strony wszyscy, łącznie z osobami zarządzającymi Facebook, zdają sobie sprawę z potęgi marki, a co za tym idzie rozgłosu, jaki film “The Social Network” może dzięki temu zdobyć i wydaje się to nieuniknione.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/08/facebook_movie_foto.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/08/facebook_movie_foto-150x150.pngЭва KasiakWiadomościfacebook,internet
Przedstawiciele Facebook i sam Mark Zuckerberg wyrazili swoje niezadowolenie z powodu filmu, którego premiera ma odbyć się jesienią. Film, o którym więcej możesz przeczytać tutaj opowiada historię serwisu społecznościowego oraz jego założyciela Marka Zuckergberg'a. Oczywiście jak w każdym filmie, nie brakuje w nim intrygii, wielkich pieniędzy i biznesu. Film ma...