Jeśli korzystasz z telefonu z system Android, rozważ korzystanie z oprogramowania Enterproid.

Czym jest Enterproid?

To uruchomiony w dniu wczorajszym start up rodem ze Stanów Zjednoczonych, który umożliwia posiadanie dwóch różnych profili – zawodowego i prywatnego, na jednym telefonie komórkowym, pod warunkiem, że działa on na systemie Android.

Już teraz dzięki temu oprogramowaniu możliwe będzie przełączenie się z biznesowego profilu, do prywatnego, na Twoim smartphonie.

Oczywiście oprogramowanie jest bardzo przydatne właśnie w przypadku osób, które chcą pozostać przy używaniu jednego telefonu, ale mają wiele potrzeb, do których chcą go używać.

Jeśli do tej pory Twój smartphone na Androdzie był używany do prowadzenia kalendarza spotkań, komunikacji biznesowej, nagrywania rozmów, czy współdzielenia dokumentów, możesz w dalszym ciągu wykorzystywać go do tego, jednocześnie mając możliwość przełączenia tego samego telefonu na tryb prywatny, w którym liczą się wyłącznie  te aspekty użytkownia telefonu, przydatne dla Twoich potrzeb pozazawodowych.

Co istotne i ciekawe, wersja biznesowa tej aplikacji, zawiera cały zestaw funkcjonalność czy narzędzi, przydatnych i niezbędnych, gdy chce się używać telefonu w celach służbowych.

Zapoznaj się z poniższym video, aby zobaczyć, jak działa oprogramowanie Enterproid:

Enterproid - Twoje dwa życia na Androidziehttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/enterdroid-1024x461.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/enterdroid-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Jeśli korzystasz z telefonu z system Android, rozważ korzystanie z oprogramowania Enterproid. Czym jest Enterproid? To uruchomiony w dniu wczorajszym start up rodem ze Stanów Zjednoczonych, który umożliwia posiadanie dwóch różnych profili - zawodowego i prywatnego, na jednym telefonie komórkowym, pod warunkiem, że działa on na systemie Android. Już teraz...