Według nieoficjalnych wiadomości Apple pracuje już nad stworzeniem iPad tzw. drugiej generacji. Zaktualizowana wersja tabletu powinna się ukazać już na początku roku 2011.

Apple nie zdradza oczywiście żadnych tajemnic, jednak dotarły na światło dzienne, prawdopodobne plany firmy w stosunku do iPad. Nie bez znaczenia jest tu wieloletnia strategia Apple na wdrażanie najnowszych generacji urządzeń, typu iPhone, iPod czy iPad. Zawsze są one aktualizowane o kolejne, dodatkowe elementy, których brakuje wersjom poprzednim i oczywiście które są must have na rynku mobile.


Mimo, iż przez ostatnie miesiące pojawiały się na rynku plotki o tym jakoby dostawca Apple z Tajwanu, miał wycofać się ze współpracy z gigantem, celem podjęcia się nowych zobowiązań dla firmy Samsung i jej ciekawego tabletu Galaxy jednak okazały się one na szczęście tylko plotkami :) i teraz ponoć już oficjalnie ten sam dostawca, co poprzednio będzie budował drugą generację iPad. Co cieszy myślę, że zarówno Apple, jak i samych odbiorców – ze względu na brak poważnych wad urządzenia.


Miejmy również nadzieję, że Apple podczas wprowadzania drugiej generacji iPad zdecyduje o wdrożeniu usługi FaceTime, o której również ostatnio pisałam.


To wyróżniłoby, a także mocno usatysfakcjonowało wszystkich użytkowników iPad.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/ipad_ads.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/ipad_ads-150x150.jpgЭва KasiakMobileapple,internet,ipad,Mobile
Według nieoficjalnych wiadomości Apple pracuje już nad stworzeniem iPad tzw. drugiej generacji. Zaktualizowana wersja tabletu powinna się ukazać już na początku roku 2011. Apple nie zdradza oczywiście żadnych tajemnic, jednak dotarły na światło dzienne, prawdopodobne plany firmy w stosunku do iPad. Nie bez znaczenia jest tu wieloletnia strategia Apple...