Ta informacja, jeśli tylko skończy się faktycznym wdrożeniem, może zacząć zmieniać krajobraz gigantów i liderów, dostarczających oprogramowanie na komputery.


Dell obecnie prowadzi testy systemu operacyjnego na swoich komputerach. Idea jest taka, żeby zacząć używać systemu Google, zamiast tego legendarnego dostarczanego przez Microsoft.


Chrome OS jest obecnie w dużej mierze testowany, jak wspominam powyżej, na komputerach osobistych, ale także w dużej mierze na tabletach, które Dell zamierza wprowadzić do sprzedaży.


Dell prowadząc obecne działania zamierza nieco zdywersyfikować swój dotychczasowy model biznesowy i nieco odejść od głównego produktu, którym są komputery osobiste. Aby osiągnąć ten cel właśnie dlatego firma wprowadza własne tablety.


Jeden z nich o nazwie Streak pracuje na systemie Google Android. Streak jest obecnie sprzedawany z Wielkiej Brytanii, a rozszerzenie jego sprzedaży na kraje Ameryki Północnej, planowane jest na Lipiec 2010r.


Zatem można wnioskować, że mamy do czynienia z kamieniem milowym, który potencjalnie spowoduje, że firmy zaczną używać systemów Google na swoich flagowych produktach.


A to daje już duży, a na pewno większy, niż dotychczas wybór konsumentom na całym świecie.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/dell.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/dell-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościgoogle
Ta informacja, jeśli tylko skończy się faktycznym wdrożeniem, może zacząć zmieniać krajobraz gigantów i liderów, dostarczających oprogramowanie na komputery. Dell obecnie prowadzi testy systemu operacyjnego na swoich komputerach. Idea jest taka, żeby zacząć używać systemu Google, zamiast tego legendarnego dostarczanego przez Microsoft. Chrome OS jest obecnie w dużej mierze testowany,...