Addroid to aplikacja, która jak wielu twierdzi zasieje zamęt na rynku reklamy online. Umożliwia ona tworzenie reklam video online bez angażu znacznych funduszy.

Addroid powstał już jakiś czas temu, a konkretnie w Marcu tego roku. Został wymyślony i stworzony przez Matt’a Cooper’a, który jest także założycielem agencji kreatywnej Neoganda. Matt Cooper spędził 10 lat w obszarze kreacji i reklamy online odnosząc na tym polu duże sukcesy. Addroid wydaje się być kolejnym krokiem mającym na celu ugruntowanie pozycji Matt’a Cooper’a jako prężnego i zdolnego przedsiębiorcy.

 

Jednym z naturalnych kroków w rozwoju internetu było pojawienie się kilka lat temu reklamy w video. Wraz z pojawieniem się pierwszych filmów video w sieci rynek ten zaczął się zapełniać i dojrzewać. Dziś po kilku latach ewolucji mamy klasyczne reklamy bannerowe lub filmy wyświetlane jako część oglądanego w sieci video.

 

Aplikacja Addroid powstała, aby uczynić tworzenie bannerów do video łatwiejszym, a także tańszym. Jej powstanie  miało również swoje uzasadnienie w konwersji jaką można otrzymać z reklamy video, niż klasycznej reklamy internetowej.

 

Video bannery, których tworzenie umożliwia właśnie Addroid, są znacznie lepiej klikalne i efektywniejsze. Addroid po zainstalowaniu umożliwia przejście całego procesu stworzenia odpowiedniej i zgodnej ze standardami reklamy video, a następnie dodanie jej do YouTube.

 

W związku z tym, że nie ma kosztownych kreacji Flashowych w bannerach, nie dodaje się kilku odsłon/klatek reklamy, a po prostu tworzy video i dodaje do YouTube – całość, jak twierdzi pomysłodawca jest o wiele tańsza. Dzięki wykorzystaniu Addroid produkcja reklamy video jest tańsza, niż wyprodukowanie bannera flashowego!

 

Darmowe (prawie) tworzenie video reklam z Addroidhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/07/addroid.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/07/addroid-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Addroid to aplikacja, która jak wielu twierdzi zasieje zamęt na rynku reklamy online. Umożliwia ona tworzenie reklam video online bez angażu znacznych funduszy. Addroid powstał już jakiś czas temu, a konkretnie w Marcu tego roku. Został wymyślony i stworzony przez Matt'a Cooper'a, który jest także założycielem agencji kreatywnej Neoganda. Matt Cooper...