NASA uruchomiło grę on line o kosmosie :) Moonbase Alpha to gra darmowa, odgrywana w sieci oraz w 3D.

Moonbase Alpha może być grana w pojedynkę (ale cóż to za fun) oraz w większą ilość graczy. Toczy się na stacji kosmicznej, gdzie można odkrywać życie pozaziemskie i mierzyć się z trudnościami takiego życia.


I tak gracze reperują statki kosmiczne, naprawiają butle z tlenem po uderzeniu meteorytu.


Do wykorzystywania są między innymi rowery kosmiczne, interaktywne centrum zawiadywania, mobilny sprzęt do naprawy poza główną bazą.


Aby zobaczyć Video MoonBase Alpha zajrzyj tutaj.


To pierwszy taki projekt zrealizowany przez Centrum Nauczania Technologii, które NASA rozwija. Projekt właściwie wspiera szerszą inicjatywę, nad którą pracuje NASA czyli:

  • dostarczanie contentu dla wirtualnych światów
  • dostarczanie contentu do gier
  • dostarczanie contentu do budowanych przez developerów na całym świecie aplikacji wspierających prace naukowców, badaczy, inżynierów czy chociażby matematyków :-)


Moonbase Alpha to pionerski projekt, który docelowo ma być elementem składowym zaawansowanej interaktywnej platformy on line do gier od NASA.


Wow! Super brzmi kosmicznie, ale jak widać wchodzimy w kolejną ciekawą erę. Właściwie NASA wchodzi :)

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/nasa.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/nasa-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
NASA uruchomiło grę on line o kosmosie :) Moonbase Alpha to gra darmowa, odgrywana w sieci oraz w 3D. Moonbase Alpha może być grana w pojedynkę (ale cóż to za fun) oraz w większą ilość graczy. Toczy się na stacji kosmicznej, gdzie można odkrywać życie pozaziemskie i mierzyć się z trudnościami...