Irlandzka firma będąca właścicielem największego sklepu on line z książkami Litriocht, właśnie uruchomiła kolejny sklep Localbooks.ie.

Różnica i zdaje się, że cecha mocno wyróżniająca nowe przedsiewzięcie polega na tym, że sklep będzie oferował wyłącznie książki napisane o Irlandii w języku irlandzkim lub angielskim.

Jak wyjaśnia szef firmy, w chwili obecnej książki lokalne są dostępne w bardzo małych lokalnych sklepach. Trudno jest właściwie je znaleźć ze względu na rozproszenie tych sklepów. Z platformą sprzedaży on line staje się to o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Ponadto do chwili obecnej nie powstał żadnej sklep on line, który dawałby takie możliwości.

Strona kieruje swoją ofertę do blisko 80 milionów mieszkańców całej diaspory irlandzkiej.  Oprócz książek napisanych przez irlandczyków, w katalogu znajdą się także te napisane przez podróżników, którzy pozostawili Irlandię, zauroczeni jej historią i zabytkami.

Założyciel sklepu ma już doświadczenie w sprzedaży on line, zgromadzone przy prowadzeniu Litriocht. W roku 2008 otrzymał nagrodę Golden Spider za najlepszy e-biznes roku.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/local_books-e1275375052521.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/local_books-e1275375052521-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Irlandzka firma będąca właścicielem największego sklepu on line z książkami Litriocht, właśnie uruchomiła kolejny sklep Localbooks.ie. Różnica i zdaje się, że cecha mocno wyróżniająca nowe przedsiewzięcie polega na tym, że sklep będzie oferował wyłącznie książki napisane o Irlandii w języku irlandzkim lub angielskim. Jak wyjaśnia szef firmy, w chwili obecnej książki...