Facebook organizuje w środę konferencję, na której prawdopodobnie przedstawi zaawansowane produkty Groups i Events.

Nie dalej, niż tydzień temu Facebook przedstawił zaktualizowaną wersję zdjęć na stronach użytkowników. Firma kontynuuje dalsze prace nad rozwojem swoich produktów i tak w tym tygodniu wszyscy się zastanawiają cóż takiego przedstawi podczas konferencji, na którą w poniedziałek wysyłała zaproszenia.

Wstępne założenia i domysły pozwalają na wyciągnięcie następujących wniosków. Otóż prawdopodobnie firma pokaże udoskonalone, zaawansowane wersje dwóch produktów. Chodzi tu mianowicie o Groups czyli Grupy oraz o Events czyli wydarzenia.

Z pewnością w przypadku tego drugiego, Facebook już jakiś czas temu wykazywał „zapędy“ do stania się również platformą eventową. Ma ku temu wszelkie dyspozycje, a przede wszystkim potencjał w postaci ogromnej ilości użytkowików, którzy – przepraszam za określenie – niczym szaleni tworzą strony eventów i rozsyłają je do znajomych. Z pewnością wiecie co mam na myśli, bo sami otrzymujecie takich setki.

Co więcej, jak wskazują niektóre ze źródeł, Facebook być może podjął już lub zamierza podjąć współpracę z firmą eventową, która posiada platformę – stronę www, wspierającą promowanie wydarzeń, ich zakładanie i sprawienie, że informacje o nich dotrą do bardzo dużego grona ludzi.

Strona ta nazywa się Eventbrite –  i jak piszą o sobie samych  w dziale About Us – to najszybciej rozwijająca się firma z kategorii social commerce, która gromadzi ludzi wokół idei „live experience“. Brzmi interesująco.

Z pewnością więcej informacji pojawi się już w środę, konferencja ma trwać od rana, od godz.10 czasu amerykańskiego. A zatem już popołudniu pierwsze informacje, co Facebook przedstawił powinny być już znane.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/facebook_groups.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/10/facebook_groups-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościfacebook,internet
Facebook organizuje w środę konferencję, na której prawdopodobnie przedstawi zaawansowane produkty Groups i Events. Nie dalej, niż tydzień temu Facebook przedstawił zaktualizowaną wersję zdjęć na stronach użytkowników. Firma kontynuuje dalsze prace nad rozwojem swoich produktów i tak w tym tygodniu wszyscy się zastanawiają cóż takiego przedstawi podczas konferencji, na...