Catch.com to amerykański start up z obszaru mobile, który otrzymał dofinansowanie w wysokości 7 M $. Czy podbije świat?

Catch.com specjalizuje się we wdrożeniach aplikacji, wspierających gromadzenie oraz dzielenie się informacjami przy pomocy telefonów komórkowych. W ujęciu amerykańskim można powiedzieć, że to aplikacja z typu “on the go”.


Firma znajduje się w San Francisco i ostatnio udało jej się pozyskać 7 M $ dofinansowania od funduszu Excel Venture Management, który dostrzegł w modelu biznesowym start up’u możliwość zwiększenia i zwrotu z tej inwestycji. Krótko mówiąc potencjał w tej firmie jest. Pytanie jednak czy uda jej się dzięki pozyskanym funduszom zbudować popularność wokół swojej aplikacji.


Z pewnością czas pokaże, pewne jest także to, że żaden fundusz nie zainwestowałby w ten start up, gdyby nie fakt, iż aż 13 milionów osób pobrało aplikacje Catch.com na swoje smartphone’y z systemem operacyjnym Android.


Użytkownikom spodobały się możliwości zapisywania między innymi notatek, robienia zdjęć, a następnie bezpiecznego dzielenia się nimi, w bardzo prosty sposób, z innymi osobami. A wszystko odbywa się dzięki zabezpieczonym połączeniom, które stanowią o bezpieczeństwie przesyłanych danych.


Co istotne firma przygotowała swój produkt już w tej chwili na różne systemy operacyjne i platfromy. Aplikacja Catch.com jest dostępna na smartphone’y z systemem operacyjnym Android, na iPhone’y, na iPad’y oraz notepad’y z Android.

Czy Catch.com podbije świat?http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/catch.com_.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/catch.com_-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Catch.com to amerykański start up z obszaru mobile, który otrzymał dofinansowanie w wysokości 7 M $. Czy podbije świat? Catch.com specjalizuje się we wdrożeniach aplikacji, wspierających gromadzenie oraz dzielenie się informacjami przy pomocy telefonów komórkowych. W ujęciu amerykańskim można powiedzieć, że to aplikacja z typu 'on the go'. Firma znajduje się...